Zamknij
REKLAMA

Nie dajcie się oszukać! Kliknięcie w taki link może się bardzo źle skończyć!

11:40, 18.01.2020 | .
REKLAMA
Skomentuj
Urząd skarbowy po raz kolejny przypomina, że informacje o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej nigdy nie są przesyłane mailowo. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Do włocławskiej skarbówki docierają niepokojące informacje o podejrzanych wiadomościach e-mail o zamiarze wszczęcia przez urząd skarbowy kontroli. Urząd ostrzega, że to atak hakerów.

Na skrzynki elektroniczne podatników docierają wiadomości, z których treści wynika, że urzędy skarbowe planują w najbliższym czasie wszcząć kontrolę. W rzeczywistości  jest to tylko próba oszustwa.

- Naczelnik Urzędu Skarbowego we Włocławku informuje, iż są to e-maile fałszywe wysyłane przez podmiot podszywający się pod administrację skarbową - podaje Elżbieta Krzaczkowska, rzecznik prasowy urzędy skarbowego we Włocławku.

Skarbówka przestrzega, żeby pod żadnych pozorem nie otwierać podejrzanych wiadomości, odpowiadać na e-mail nadawcy ani tym bardziej pobierać załącznika. Może on zawierać szkodliwe oprogramowanie, które będzie w stanie zainfekować komputer lub przekazać jego dane nieuprawnionym osobom. Wiadomość najlepiej usunąć.

Urząd skarbowy po raz kolejny przypomina, że informacje o zamiarze wszczęcia kontroli skarbowej nigdy nie są przesyłane mailowo.

[ALERT]1579333513390[/ALERT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

Ładne-Ładne-

8 0

-kwiatki!😡 11:56, 18.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lambadalambada

2 4

chodzi o to ze w tym chorym kraju skarbówka może wszystko,ma władze absolutną.
Każdy z nas otrzymując takiego maila ma od razu miekko w gaciach.
Jak widać tyle lat po upadku komuny są instytucje stojące ponad prawem ,jak w totalitaryźmie ,a ty szary człowieczku możesz tylko patrzeć i płakać....to jest właśnie polandia.....z perspektywy 15 lat na emigracji dla mnie wiele się nie zmieniło w pl 00:57, 19.01.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

AdamskiAdamski

1 0

Chory to ty jesteś.Podatki należy płacić i tak jest na calym świecie. 17:45, 20.01.2020


ESwESw

0 1

W instytucjach pracują ludzie ,każdy wie,że we Wlocku mafia lewicowa ma dobrze i na takie gadki ,że tyle lat po obaleniu komuny itd. ,to oni rechoczą ,jak żaby,komuna nigdy nie opuściła Włocławka,a przynajmniej wszystkich instytucji państwowych :( 18:14, 21.01.2020


Janek M.Janek M.

0 1

Ciągle ,te chore miasto głosuje na komuchów, a teraz ich się boicie?,coś tu nie halo z wami . 18:15, 21.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone