Zamknij
REKLAMA

Salon Forda pomaga w walce z pandemią. Zobacz, co przygotowali dla ratowników

00:00, 14.05.2020 | Artykuł sponsorowany
Fot. Nadesłane

Włocławski salon Forda stawia na społeczną odpowiedzialność. W ostatnim czasie jego przedstawiciele przekazali vouchery na obsługę w serwisie. Trafiły one do ratowników medycznych, strażników miejskich i WOPR. To jednak nie wszystko.

Podarowane vouchery to dowód wdzięczności za ciężka pracę, jaką codziennie wykonują we Włocławku służby.

 

- Jesteśmy dumni, że wykorzystywane są w służbie pojazdy marki Ford. Dlatego w ramach podziękowania przygotowaliśmy Vouchery na obsługę w naszym serwisie. Dziękujemy Ratownikom Medycznym, Strażnikom Miejskim i WOPR - mówi Marcin Wojciechowski, kierownik serwisu włocławskiego oddziału Auto Styl.

 

-Dla indywidualnych klientów przygotowaliśmy akcję Klimatyzacja z ozonowaniem, której celem jest usunięcie, bakterii, drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów - informują przedstawiciele Forda.

 

- Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy zgodnie z zaleceniem "zostań w domu" w nich pozostali, przygotowaliśmy usługę door to door. W skrócie jest to odbiór pojazdu i odprowadzenie pod drzwi klienta. W trakcie usługi wykonujemy inspekcję video tzw. video check aby pokazać klientowi stan techniczny jego pojazdu. Dzięki temu wszystko odbywa się z zachowaniem szczególnych środków bezpieczeństwa - informuje salon.

Auto Styl prężnie działa przy ulicy Toruńskiej 85 we Włocławku. Firma oferuje między innymi autoryzowaną sprzedaż nowych i używanych samochodów marki Ford. Specjaliści zadbają też o stan techniczny każdego auta i wykonają przegląd techniczny. Prowadzone przez nich działania można obserwować na Facebooku, na stronie Ford Auto Styl Włocławek.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: 54 413 20 13. Zapraszamy

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA