Zamknij
REKLAMA

Skończyli to, mimo koronawirusa. Na włocławskim rynku są nowi pracownicy

19:00, 25.06.2020 | .
Skomentuj Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży proponuje wiele szkoleń prowadzonych w oparciu o kształcenie w różnych zawodach. Fot. Nadesłane
REKLAMA

We Włocławku organizowane są szkolenia dla osób nieszkolących się i niepracujących. Jedno z nich właśnie się skończyło, a na rynku pracy pojawiło się kilka wykwalifikowanych osób.

Szkolenia organizuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży, a projekt realizowany jest w ramach działań na rzecz zatrudnienia młodych. 

W ostatnich dniach zakończyło się nauka obsługi kasy fiskalnej z fakturowaniem, w której wzięło udział pięcioro uczestników 2-5 Hufca Pracy we Włocławku.

Szkolenie miało zakończyć się już kilka miesięcy temu, ale trwało aż do czerwca. Skąd ten poślizg?

- Pierwotnie szkolenie miało zakończyć się w marcu br. jednak z uwagi na epidemię organizatorzy byli zmuszeni przesunąć termin zakończenia kursu

- informują przedstawiciele hufca.

Szkolenie trwało 48 godzin, a uczniowie podnieśli swoje kwalifikacje z zachowaniem wszystkich obostrzeń związanych z zagrożeniem koronawirusem. Młodzież zapoznała się między innymi z regulacjami prawnymi w zakresie fakturowania, dokumentacji handlowej wystawianiem FV i stawkami podatku VAT.

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży proponuje wiele szkoleń prowadzonych w oparciu o kształcenie w różnych zawodach. Wkrótce rozpoczną się kolejne. Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach mogą między innymi zgłębiać tajniki pracy kelnera - barmana-baristy, operatora CNC i animatora czasu wolnego.

Chętni proszeni są o kontakt osobisty z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży we Włocławku przy ulicy Brzeskiej 6 lub pod numerem telefonu: 54 2314671. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

ktosssssktosssss

11 1

"na rynku pracy pojawiło się kilka wykwalifikowanych osób"

Buhahahahahahahahaha 22:16, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SuperSuper

10 1

Myślę, że chętnie zostaną przyjęci do Konksberk Ałtomotif lub Ruch Chłodnia. 22:49, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SKOŃCZYLI TO !!!!SKOŃCZYLI TO !!!!

11 1

Skończyli to !!!!
Ehehehehehe
Tytuły z bodzanowa 22:52, 25.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz