Zamknij
REKLAMA

Wszystkie produkty na wyciągnięcie ręki! Zobacz, co możesz kupić na e-bazarku

12:00, 26.06.2020 | .
Skomentuj Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Chcesz kupić świeże warzywa i owoce? A może zależy Ci na ich sprzedaży, ale ciężko znaleźć klienta? Na e-bazarku prowadzonym przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie roi się od ofert. Sprawdź.

Strona umożliwia producentom promowanie ich produktów w rozmaitych kategoriach. Znaleźć tam można oferty dotyczące sprzedaży warzyw, owoców, ziół, mięsa i wędlin, pieczywa, nabiału i miodu.

Aby wystawić swoje ogłoszenie należy zarejestrować się na stronie e-bazarku, a następnie dodać oferowane przez siebie produkty. Po zatwierdzeniu przez administratora, anons pojawi się na stronie.

Akcja skierowana jest przede wszystkim do kujawsko-pomorskich producentów, rolników, Kół Gospodyń Wiejskich, oraz przedsiębiorców rolnych.

Kupowanie produktów jest banalnie proste.

- Klikając w poszczególne produkty np. jajka, czy miód, pokazuje się cena oraz kontakt do producenta i klient sam już może wybrać, czy decyduje się na wysyłkę, dowóz, czy osobisty odbiór towaru

informują przedstawiciele Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.

Sprzedaż na e-bazarku nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami, a platforma internetowa dostępna jest TUTAJ.

W przypadku problemów z rejestracją lub dodaniem produktów oferujący produkty mogą kontaktować się z konsultantem mailowo ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem telefonu: 723 692 532.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

lollol

3 0

Bardzo dobra inicjatywa🙂 , oby ta forma się przyjęła. 07:17, 29.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz