Zamknij
REKLAMA

I Ty możesz zostać mistrzem świata! Już jutro eliminacje do...

09:05, 10.05.2019 | B.N.
REKLAMA
Skomentuj
Stawką sobotniej gry jest występ w mistrzostwach Polski i świata Fot. CK Browar B.

Pasjonujesz się planszówkami i chętnie spróbowałbyś swoich sił w poważnej rywalizacji? To może być Twój szczęśliwy dzień! Jutro w klubie Taktyk rozpoczną się ogólnopolskie kwalifikacje do logicznej gry karcianej Wizard. Stawką jest awans do mistrzostw Polski i świata! 

Wizard to logiczna gra karciana z elementami baśni. O jej popularności decydują proste zasady i mnogość kombinacji. W towarzystwie elfów, rycerzy, błaznów i druidów należy umiejętnie przeliczać i przewidywać. To szybka, zmyślna i momentami niezwykle wesoła gra.

[ZT]31855[/ZT]

Ogólnopolski finał rozegrany zostanie 19 października w Centrum Kultury Browar B. Wtedy można będzie powalczyć o wyjazd na mistrzostwa świata. 

Warto przypomnieć, że w ubiegłym roku awans do grona najlepszych zdobyła zaledwie 13-letnia włocławianka Agata Mirzejewska. Jak się okazało, tym samym stała się najmłodszym uczestnikiem międzynarodowego turnieju w całej jego historii.

 

(B.N.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone