Zamknij
REKLAMA

Marzy Ci się kariera aktorska? Ten casting może być Twoją szansą!

16:33, 10.09.2019 | .
REKLAMA
Skomentuj
W castingu mogą wziąć udział osoby w przedziale wiekowym 7-15. Fot. archiwum DDWłocławek

Drzwi do kariery stoją otworem! Wystarczy tylko zajrzeć i spróbować swoich sił na deskach włocławskiego teatru, gdzie już za kilka dni odbędzie się casting do najnowszego spektaklu. Wato spróbować - może to Ty wcielisz się w jedną z głównych ról? 

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku nie zwalnia tempa i zabiera się do przygotowania nowego przedstawienia. Spektakl wystawią niezawodni aktorzy Teatru „Skene”, który pod okiem Mieczysława Synakiewiczana działa na włocławskiej scenie już od 40 lat. 

[ZT]34122[/ZT]

Scenariusz najnowszego przedstawienia powstaje na motywach tekstu "Akademii Pana Kleksa" Jana Brzechwy. Z tej okazji Teatr Impresaryjny wspólnie z Teatrem „Skene” organizuje wyjątkowy casting. Kto nie chciałby choćby na jeden wieczór zamienić się w jednego z podopiecznych Ambrożego i poczuć klimatu szkoły przy ul. Czekoladowej? 

Jak podkreślają organizatorzy, wystarczy zabrać ze sobą dobry humor i pogodę ducha, dobrą dykcję i poczucie rytmu, a pozostawić w domu tremę, kaprysy i złe samopoczucie i przyjść na przesłuchanie. Dobrze widziana jest prezentacja dobrowolnego wiersza, fragmentu prozy lub piosenki. 

Wszyscy chętni, którym marzy się rola Adasia Niezgódki, bądź chcieliby przeżyć teatralną przygodę, mogą czuć się zaproszeni do Teatru impresaryjnego przy ul. Wojska Polskiego 13, już 16 września, na godz. 17:00. W castingu mogą wziąć udział osoby, które nie drżą przed publicznymi występami, mają skończone 7, a nie ukończyły jeszcze 15 lat. 

Nie przegapcie swojej szansy!

 

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone