Zamknij
REKLAMA

Nagrody dla kreatorów sztuki teatralnej! Jest włocławski akcent

08:10, 03.04.2021 | M.O.
Skomentuj t Dariusz Piotrowski - rzemieślnik Teatru Impresaryjnego nagrodzony przez marszałka Piotra Całbeckiego fot. Teatr Impresaryjny
REKLAMA

Tegoroczne nagrody teatralne marszałka województwa przyznano jedenaściorgu zasłużonym dla sztuki teatralnej. Wśród nagrodzonych jest osoba związana z włocławskim Teatrem Impresaryjnym. 

Wśród laureatów tegorocznych nagród z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru są postaci związane z Teatrem im. Wilama Horzycy w Toruniu i Kujawsko-Pomorskim Teatrem Muzyczny w Toruniu, bydgoskim Teatrem Polskim, toruńskim Teatrem Baj Pomorski, włocławskim Teatrem Impresaryjnym i Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu.

 Tradycyjnie każdego roku nagradzamy wybitne postaci naszych scen, a także tych, dzięki którym twórcy teatralni mogą realizować własne kreacje artystyczne. To dzięki nim teatr żyje, komentuje i tłumaczy świat, zabierając głos w najważniejszych kwestiach. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratuluję i dziękuję za ich działalność

 – podkreśla marszałek Piotr Całbecki.

Nagrody otrzymają aktorzy i cenieni fachowcy innych dziedzin pracujący na rzecz kujawsko-pomorskich scen. Tegoroczne nagrody teatralne marszałka województwa przyznano jedenaściorgu zasłużonym. 

Wśród nich jest Dariusz Piotrowski - rzemieślnik Teatru Impresaryjnego. 

(M.O. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

PomocPomoc

0 0

Dzień dobry. Zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc dla naszego synka który traci wzrok w prawym oczku . Zrobimy wszystko co możliwe aby nasz mały 4 letni synuś chodź w połowie odzyskał wzrok w prawym oczku . Synuś nosi okularki od 2 roku życia leczyliśmy się u pani Okulistki która zapisała tylko okularki . Synuś je cały czas nosił a po jakimś czasie zauważyliśmy ze Jasiu coraz słabiej widzi i bardzo zaczyna mu uciekać prawe oczko . Po zmianie okulisty zostaliśmy poinformowani że jeszcze trochę i synuś stracił by całkiem wzrok w prawym oczku . Odrazu zaczęliśmy działać. Okazało się że synuś niedowidzi na prawe oczko jest to do wyleczenia . A na lewe oczko też ma wadę która musi być zdiagnozowana specjalistyczna aparaturą . Ale niestety są potrzebne na to środki . Bardzo prosimy o pomoc. Mieszkamy w Toruniu na ulicy Reymonta 17. Z góry bardzo dziękujemy za nawet najmniejszą wpłatę.
Numer konta bankowego na ktory można wpłacać: 85 1160 2202 0000 0003 9124 8095
Pozdrawiamy Rodzice Jasia 13:36, 03.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%