Zamknij
REKLAMA

To nowa książka włocławianki! Porusza ważny, pomijany temat

09:23, 06.05.2021 | M.O.
Skomentuj Włocławianka Anna Bałuta wydała swoją drugą książkę. Fot. Facebook Poli Ann
REKLAMA

Pełna emocji, życiowych problemów, walki o swoje zdrowie i miłości o różnych obliczach. Taka jest najnowsza książka Anny Bałuty znanej jako Poli Ann.

Anna Bałuta to włocławianka. Po ukończeniu Liceum Marii Konopnickiej, w wieku 19 lat, wyjechała do Gdańska. Dziś jest potrójnym filologiem, pracuje jako anglistka i germanistka w szkole oraz nauczyciel wykładowca w Ateneum Szkole Wyższej.

W wolnych chwilach prowadzi także bloga, a dwa lata temu wydała debiutancką książkę. "Portrety" to zbiór 21 opowiadań. Teraz wydawała kolejną książkę. 

"Listy do Emki" zostały opublikowane nakładem własnych środków, a także dzięki finansowemu wsparciu internautów. 

Książkę można zaliczyć do literatury kobiecej. Książka zawiera 30 krótkich rozdziałów, a każdy kończy się listem głównej bohaterki skierowanym do jej córki Emilii – stąd tytuł „Listy do Emki”.

„Listy do Emki” to zwykła i niezwykła książka opisująca historię trzydziestokilkuletniej Ilony, na którą spada wiadomość o ciężkiej chorobie - wirusowym zapaleniu wątroby typu C. To książka pełna emocji, życiowych problemów, walki o swoje zdrowie i miłości o różnych obliczach. 

 To książka-misja. Apel do czytelników, ale nie tylko - zbadajcie, zwróćcie uwagę na problem żółtaczki typu C. On dotyczy wielu osób. Choroba jest dziś wyleczalna, ale na jej leczenie w system nie przekazuje wystarczającej liczby pieniędzy

- tłumaczy autorka powieści, Anna Bałuta. 

Książka została wydana nakładem 500 sztuk. Zainteresowani nową powieścią Poli Ann mogą ją kupić we Włocławku i Gdańsku. Książka wysyłana jest również pocztą na terenie całego kraju.

Chęć nabycia książki możesz zgłosić przez profil społecznościowy autorki na Facebooku.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KikiKiki

2 0

Chętnie zamówię i przeczytam. 07:57, 07.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szachista!Szachista!

4 0

Ta pani już jest gdańszczanką i do Włocławka mieszkać - nie wróci. Tam jest jej życie i świat. Zostanie tam do końca swych lat. Tam się rozwinie jak latem kwiat. I to jest pewne jak: "szach i mat" ! 10:50, 07.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%