Ten tydzień we włocławskim Multikinie będzie należał do filmów inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Na wielkim ekranie można już oglądać historie zawodnika MMA, Borysa „Kosy” Kosińskiego i wiceprezydenta USA, Dicka Cheneya. Wśród nowości jest również coś dla najmłodszych. Do kin wraca bowiem przesympatyczny Ralph Demolka.
„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę.
„Underdog” to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni – czytamy w materiałach promujących film.
[WIDEO]1137[/WIDEO]
„Vice” to historia człowieka, który konsekwentnie przeszedł drogę od poruszającego się zręcznie po waszyngtońskich korytarzach biurokraty do realnej władzy. Wiceprezydent USA, Dick Cheney za prezydentury George’a W. Busha był jednym z najpotężniejszych ludzi tamtego czasu i zmieniał swój kraj i świat tak skutecznie, że efekty jego działalności obserwujemy do dzisiaj.
[WIDEO]1138[/WIDEO]
Najmłodszych z pewnością zainteresuje natomiast „Ralph Demolka w Internecie”. Tym razem Ralph przenosi się z salonu gier do przepastnego i dynamicznie rozwijającego się świata Internetu. Bohater i jego przyjaciółka Wandelopa von Cuks wyruszają na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą najróżniejsi sławni mieszkańcy Internetu i postaci ze znanych gier. W filmie gościnnie występują księżniczki Disneya, po raz pierwszy razem na dużym ekranie.
[WIDEO]1139[/WIDEO]
po co to20:13, 21.09.2021
I po co ta promocja islamisty ? Do tego bandyta !!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Miasto zasnuje dym, a nocą będzie głośno. Co zaplanowan
No teraz wszystko jasne! Dlaczego mam zamykać okna i nie przebywać na dworze . Co to za trucizna ?????
Mariusz 44
21:31, 2025-06-16
Zgon 46-latka na Piekarskiej. Prokurator chce wyjaśnień
Czy wkoncu ktos weźmie sie za tego Spamera wklejającego clickbitowe linki z Ruskiego YouTubA?😏🤔
Oi
21:27, 2025-06-16
Miasto zasnuje dym, a nocą będzie głośno. Co zaplanowan
Skończcie z tym ! Nie czytacie komentarzy ?? Nie trujcie nas bo nie wierzę , by to było obojętne dla człowieka i zwierząt ! Kto wymyślił to zamgławianie , po którym od razu mam duszności przy astmie ????!!
Mariusz 44
21:24, 2025-06-16
Poranek grozy na Granicznej. Tragedia na moście
Faktycznie, nawierzchnia na moście to tragedia.
fobia społeczna
20:54, 2025-06-16