Zamknij
REKLAMA

Tak kobieta rządziła wielką klinika aborcyjną. Później poszła z nią na wojnę

10:04, 01.11.2019 | Multikino/oprac. N.S.
Skomentuj W tym tygodniu na wielkim ekranie możne oglądać film `Nieplanowane`. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

W długi weekend włocławskie Multikino będzie wyświetlać 10 filmów, w tym jedną, za to chwytającą za serce i wywołującą burzliwe dyskusje, nowość. "Nieplanowane" to film poruszający temat aborcji z dwóch zupełnie różnych perspektyw.

Dziś (01.11.) Multikino zaprosi widzów na kilka popołudniowych seansów. Pierwszy rozpocznie się o godz. 14:00, a ostatni o 21:30. W sobotę i niedzielę (02-03.11.) kino będzie działać jak w każdy weekend.

W tym tygodniu widzowie mogą zobaczyć jedną nowość – dramat „Nieplanowane”. Film opowiada historię Abby Johnson, która chciała pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze.

- Dzieło – ze względu na odzew społeczny – określono jako przełomowe, a nawet rewolucyjne! Burza spowodowana próbami ograniczenia dostępu do informacji o nim, a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei debatę o współczesnej cenzurze w mediach społecznościowych i wolności słowa, która otarła się nawet o amerykański Kongres

– czytamy w materiałach dystrybutora.

[WIDEO]1698[/WIDEO]

Na wielkim ekranie można również oglądać hity ostatnich tygodni z „Jockerem” i „Bożym Ciałem”, które jest polskim kandydatem do Oscara, na czele. Miłośnicy ambitnego kina mogą udać się również na „Obywatela Jonesa”, który okazał się hitem na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Na widzów o mocnych nerwach czekają natomiast thriller „Bliźniak” oraz horror „Countdown”. Jest też kilka propozycji dla rodzin: „Czarownica”, „Był sobie pies 2” oraz animowane „Rodzina Addamsów” i „O Yeti!”.

(Multikino/oprac. N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

braksłówbraksłów

0 4

już nie mają o czym pisać. Mylą fabułę filmu z wiadomościami 13:40, 01.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz