Zamknij
REKLAMA

Tak kobieta rządziła wielką klinika aborcyjną. Później poszła z nią na wojnę

10:04, 01.11.2019 | Multikino/oprac. N.S.
Skomentuj W tym tygodniu na wielkim ekranie możne oglądać film `Nieplanowane`. Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

W długi weekend włocławskie Multikino będzie wyświetlać 10 filmów, w tym jedną, za to chwytającą za serce i wywołującą burzliwe dyskusje, nowość. "Nieplanowane" to film poruszający temat aborcji z dwóch zupełnie różnych perspektyw.

Dziś (01.11.) Multikino zaprosi widzów na kilka popołudniowych seansów. Pierwszy rozpocznie się o godz. 14:00, a ostatni o 21:30. W sobotę i niedzielę (02-03.11.) kino będzie działać jak w każdy weekend.

W tym tygodniu widzowie mogą zobaczyć jedną nowość – dramat „Nieplanowane”. Film opowiada historię Abby Johnson, która chciała pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze.

- Dzieło – ze względu na odzew społeczny – określono jako przełomowe, a nawet rewolucyjne! Burza spowodowana próbami ograniczenia dostępu do informacji o nim, a później trudności dystrybucyjne wywołały z kolei debatę o współczesnej cenzurze w mediach społecznościowych i wolności słowa, która otarła się nawet o amerykański Kongres

– czytamy w materiałach dystrybutora.

[WIDEO]1698[/WIDEO]

Na wielkim ekranie można również oglądać hity ostatnich tygodni z „Jockerem” i „Bożym Ciałem”, które jest polskim kandydatem do Oscara, na czele. Miłośnicy ambitnego kina mogą udać się również na „Obywatela Jonesa”, który okazał się hitem na tegorocznym festiwalu w Gdyni. Na widzów o mocnych nerwach czekają natomiast thriller „Bliźniak” oraz horror „Countdown”. Jest też kilka propozycji dla rodzin: „Czarownica”, „Był sobie pies 2” oraz animowane „Rodzina Addamsów” i „O Yeti!”.

(Multikino/oprac. N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

braksłówbraksłów

0 4

już nie mają o czym pisać. Mylą fabułę filmu z wiadomościami 13:40, 01.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz