Zamknij
REKLAMA

Ten film podbił serca krytyków. Masz tylko jedną okazję, żeby go zobaczyć we Włocławku. Seans już...

18:00, 06.02.2022 | N.S.
Skomentuj DKF Ósemka 7 lutego pokaże film `C'mon C'mon". Fot. materiały promocyjne
REKLAMA

Luty w DKF Ósemka zacznie się ciepłym i wzruszającym filmem "C'mon C'mon". Na wielkim ekranie, po raz pierwszy od "Jokera", za którego otrzymał Oscara, pojawi się Joaquin Phoenix.

Pierwsza propozycja DFKF Ósemka na luty to film idealny na chłodny, zimowy wieczór. Czarno-biały "C'mon C'mon" Mike’a Millsa („Debiutanci”) to obraz kameralny i przepełniony czułością.

Główny bohater (grany przez powracającego na wielki ekran po "Jokerze" Joaquina Phoenixa) jest singlem, który od wielu lat nie kontaktuje się z mieszkającą w Los Angeles rodziną. Gdy jego siostra  niespodziewanie zgłosi się do niego po pomoc w opiece nad dziewięcioletnim synkiem, postanowi zabrać siostrzeńca ze sobą do Nowego Jorku. Ich wspólna podróż przez Stany pozwoli im obu odkryć, co nadaje życiu sens.

Wielki powrót Mike'a Millsa, twórcy niezapomnianych „Debiutantów", a także spektakularny powrót na ekrany Joaquina Phoenixa, który w „C'mon C'mon" zagrał swoją pierwszą od czasów „Jokera" rolę, zaskakując i całkowicie redefiniując swój wizerunek. Jego bohater – Johnny, dziennikarz radiowy – uczy się uważnie słuchać, budować trwałe więzi, naprawiać błędy przeszłości i... przytulać

- tak film zapowiada DKF Ósemka.

Film podbił serca krytyków na całym świecie:

DKF Ósemka pokaże "C'mon C'mon" w poniedziałek (7.02.) o godz. 19:00 we włocławskim Multikinie. Bilety do nabycia przed seansem.

(N.S.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

kołokoło

4 1

Nie dojadę bo dziury we włocławku 18:12, 06.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

????????????????????

2 3

I nic o dewjacjach LGBT ? Nic o ,,homo niewiadomo'' ? Już miejscowe aborcjonistki powinny leżeć pod pomnikiem i protestować . 18:41, 06.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

krytykkrytyk

1 3

Ale gniot. 19:23, 06.02.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

0%