Zamknij
REKLAMA

Teatr Ludzi Upartych z kolejną premierą. Zobacz, co pokażą na scenie tym razem

12:41, 05.12.2019 | OM.
Skomentuj Ostatnie próby przed premierą Pastorałki w teatrze im. Wł. Gniazdowskiego we Włocławku. Fot. P. Szaradowski.
REKLAMA

Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na przedstawienie przygotowane przez Teatr Ludzi Upartych pt. "Pastorałka" w reżyserii Jana Polaka. Premiera już jutro, 6 grudnia.

TLU ma za sobą już kilkadziesiąt premier, zagrali kilka tysięcy spektakli we Włocławku, w Polsce, poza jej granicami. Zdobyli wiele liczących się nagród i wyróżnień, a przede wszystkim zaskarbili sobie sympatię kilku pokoleń wiernych widzów. 

Tym razem wystąpią w przedstawieniu „Pastorałka” według scenariusza i w reżyserii Jana Polaka. Punktem wyjścia do opowieści o narodzeniu Bożego Syna jest gorzka definicja współczesnego człowieka i świata, w którym żyjemy.

W tym tygodniu odbyły się już trzy pokazy dla uczniów włocławskich szkół. W piątek 6 grudnia odbędzie się oficjalna premiera sztuki.

Na premierę wejdą widzowie tylko z zaproszeniami. W kasie TI można kupić jeszcze bilety na spektakl w sobotę, 7 grudnia ( parter - 20 złotych (bilet normalny), 15 złotych (bilet ulgowy i rząd XVIII), balkon – 15 złotych; kasa teatru czynna w dni powszednie w godzinach 10:00 – 17:45 oraz w dniu spektaklu od godziny 17:00). 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz