Zamknij
REKLAMA

Książka włocławianki walczy o tytuł. Plebiscyt już trwa. Ty też możesz pomóc!

17:00, 22.01.2020 | M.O.
REKLAMA
Skomentuj
Książka włocławianki walczy o tytuł najlepszej w minionym roku fot. screen ksiazkiroku.pl

"Krok w ciemność" Małgorzaty Kochanowicz walczy o tytuł Książki Roku 2019. Plebiscyt trwa do 26 stycznia. Pomóż włocławskiej pisarce i zagłosuj!

Redakcja serwisu Granice.pl i internauci wybrali już „Najlepsze książki na wiosnę”, „Najlepsze książki na lato”, "Najlepsze książki na jesień" oraz „Najlepsze książki na zimę". Teraz przyszedł czas na wybór Książki roku 2019.

W walce o tytuł tej najlepszej w minionym roku jest "Krok w ciemność" Małgorzaty Kochanowicz. Ta trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji i mrożących krew w żyłach zagadek kryminalnych książka wygrała w kategorii kryminał w konkursie na "Najlepszą książką na wiosnę".

[ZT]33610[/ZT]

Pomożesz włocławskiej pisarce i zagłosujesz na jej książkę?

Głosowanie internautów w kolejnej edycji konkursu i plebiscytu "Książki Roku" potrwa do 26 stycznia 2020. Aby zagłosować należy wejść na stronę ksiazkiroku.pl i odszukać w kategorii kryminał "Krok w ciemność". Po zagłosowaniu otrzymasz bezpłatny sms, z kodem pozwalającym potwierdzić głos. Każdy użytkownik, który odda swój typ w plebiscycie ma szansę wygrania zestawu nagród książkowych.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone