Zamknij
REKLAMA

Po pijanemu spowodował kilka groźnych kolizji. Za popełnione czyny grożą mu teraz 2 lata więzienia!

09:17, 06.02.2019 | D.W.
Skomentuj Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com

Nawet 2 lata więzienia grożą mężczyźnie, który pod wpływem alkoholu spowodował kolizję. Mężczyzna zniszczył znaki drogowe, krzewy i ogrodzenie jednej z posesji.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Boniewo. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że kierowca osobowego alfa romeo jedzie w bardzo nietypowy sposób, przy okazji uszkadzając znaki drogowe. Na miejsce natychmiast wysłano patrol policji.

- Gdy policjanci dotarli na miejsce zastali siedzącego za kierownicą auta 23-latka, od którego wyczuli silną woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło, że kierowca jest nietrzeźwy – „wydmuchał” 3 promile. Z relacji świadków wynikało, że zanim kierujący zakończył  w rowie niebezpieczną jazdę po pijanemu, spowodował po drodze kilka kolizji - relacjonuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Jak udało się ustalić będącym na miejscu policjantom, mężczyzna najpierw uszkodził znak drogowy stojący przy rondzie, potem krzewy i ogrodzenie posesji, następnie zjechał na pobocze, gdzie uderzył w kolejny znak drogowy i zatrzymał się w przydrożnym rowie.  

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grożą mu nawet 2 lata pozbawienia wolności i utrata prawa jazdy, które zostało mu zabrane zaraz po zdarzeniu. Dodatkowo odpowie też za spowodowane kolizje w ruchu drogowym.

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%