Zamknij

14-letnia rowerzystka potrącona na ul. Słowackiego w Aleksandrowie Kujawskim

14:29, 11.09.2016
Skomentuj Do zdarzenia doszło przy ul. Słowackiego w Aleksandrowie Kujawskim. fot. KPP Aleksandrów Kujawski Do zdarzenia doszło przy ul. Słowackiego w Aleksandrowie Kujawskim. fot. KPP Aleksandrów Kujawski

Policjanci z Aleksandrowa Kujawskiego wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek. W zdarzeniu poszkodowana została 14-letnia rowerzystka.

Wypadek miał miejsce w godzinach popołudniowych na ul. Słowackiego w Aleksandrowie Kujawskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem osobowym marki Toyota, wyjeżdżając z parkingu miejskiego na drogę publiczną potrąciła jadącą na rowerze 14-latkę przejeżdżającą  przez wyjazd z parkingu na chodnik. 

- Uczestniczki zdarzenia były trzeźwe - informuje sierż. szt. Marta Białkowska-Błachowicz z policji. - Rowerzystka z obrażeniami trafiła do szpitala. 

Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności wypadku.

(Ł.D)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%