Radziejowska policja zatrzymała młodego kierowcę, który rażąco zignorował przepisy. Kara za brawurowe wyprzedzanie na skrzyżowaniu będzie wyjątkowo dotkliwa.
Wczoraj wieczorem, 29 grudnia, po godzinie 19, na ulicy Płowieckiej w Radziejowie, policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali 21-letniego kierowcę mercedesa.
Mężczyzna zlekceważył znak zakazu wyprzedzania i zdecydował się na ryzykowny manewr wyprzedzania innego pojazdu na skrzyżowaniu.
Za naruszenie przepisów młody mieszkaniec powiatu radziejowskiego został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych i 25 punktami karnymi.
Aspirant sztabowy Marcin Krasucki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, poinformował, że interwencja była konieczna, by zapobiec potencjalnym zagrożeniom na drodze.
Funkcjonariusze przypominają, że wyprzedzanie na skrzyżowaniu należy do szczególnie niebezpiecznych manewrów, które mogą prowadzić do groźnych wypadków. Radziejowska policja zapowiada, że podobne zachowania będą stanowczo karane.
Maro 13:39, 30.12.2024
I super, taki szczyl odpowiednio ukarany, chociaż jestem za tym żeby kary były jeszcze bardziej dotkliwe, ciekawe jeszcze jakiej wartości był ten Mercedes.
Chuj...14:02, 30.12.2024
... cię to powinno obchodzisz. Nie stać cię nawet na używanego.
Mb15:43, 30.12.2024
Mandat powinien być w wysokości wartości dwóch pojazdów ceny Mercedesa bo potencjalnie mogły by rozbite łącznie z podniesieniem ubezpieczenia sto procent z powodu nie odpowiedzialności kierowcy.
Mb15:45, 30.12.2024
Czemu do tej pory wymiar mandatu nie jest sankcjonowany podniesieniem ubezpieczenia. Było by to bardziej wpływowe jak punkty karne.
Ktoś 22:07, 30.12.2024
Znając życie to rodzice zapłacą tak jak zapłacili za Mercedesa, za prawo jazdy pewnie też.
tojo 20:27, 02.01.2025
Jak zwykle burak w BMW na CLI te gruzy z trzech składany jeden powinny mieć zakaz poruszania się po polskich drogach
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szokujące odkrycie włocławianina! [FOTO]
Ktoś pewnie zgubił
Szczęka
12:08, 2025-05-14
Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta?
dziękuję zdrajcą z POmyj za likwidację państwa Polskiego i utworzenie landu, znów będziecie parobkami ewentualnie chłopami pańszczyźnianymi ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Rob
11:17, 2025-05-14
Na kogo zagłosujesz w wyborach na prezydenta?
A dalczego to tak mało wpompowano % sondaż dla Trzaskowskiego ?
Zdziwiony
11:08, 2025-05-14
Kto ma bronić kraju? Polacy nie mają wątpliwości
Kto by im rurki prasował? Albo leginsy prał?
yhy
11:06, 2025-05-14
9 1
Widać że również jesteś pozbawiony rozumu jak ten twój najprawdopodobniej rówieśnik z Radziejowa co to czyni takie rzeczy.
7 0
Wartość pojazdu nie ma tu najmniejszego znaczenia. Zastanawiać powinien brak mózgu u kierowcy i broniących go komentujących.