Zamknij
REKLAMA

Ogień doszczętnie strawił budynek. W akcji dziesiątki strażaków!

10:20, 30.11.2019 | .
Skomentuj
Budynek nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Fot. OSP Sędzin
REKLAMA

W piątkowe popołudnie doszło do pożaru domu jednorodzinnego. Ogień początkowo pojawił się na poddaszu, a później zajął inne części domostwa. Budynek nie nadaje się do ponownego zamieszkania.

Do pożaru doszło w piątek (29 listopada) w miejscowości Sędzin Kolonia w powiecie aleksandrowskim. Informację o zdarzeniu strażacy dostali kilkanaście minut po godzinie 16. Gdy dojechali na miejsce, ogień zajął już większą część budynku.

W akcji gaszenia pożaru brały udział dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Aleksandrowa, jeden zastęp z Ciechocinka oraz druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych z Zakrzewa, Sędzina i Straszewa. Na miejscu pojawił się też zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Budynek nie nadaje się do ponownego zamieszkania. Jak udało się nam ustalić, mieszkały w nim najprawdopodobniej trzy osoby. Dokładnie okoliczności powstania pożaru ustali teraz prowadzone w tej sprawie postępowanie.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

OGNIOMISTRZOGNIOMISTRZ

10 4

STRASZEWO TO JEDNOSTKA O WĘŻE SIĘ PRZEWRACALI ? WSZYSTKO PIJANE W DUPĘ ,RESZTA OCHOTNIKÓW TEŻ NIE LEPSZA...... 13:32, 30.11.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

xdxd

1 1

najważniejsze że starali się pomóc? 20:58, 01.12.2019


król kardynał benedykról kardynał benedy

1 0

SzcZAM cI NA ŁEB PEDOGFILU. 13:37, 03.12.2019


REKLAMA