Zamknij
REKLAMA

Ogień zabrał im wszystko. Trzyosobowa rodzina wciąż potrzebuje pomocy!

15:00, 18.01.2020 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Nadesłane/Zrzutka.pl

Trzyosobowa rodzina z Sędzina w pożarze, do którego doszło w listopadzie ubiegłego roku, straciła kompletnie wszystko. Aktualnie trwa remont mieszkania, do którego mają wprowadzić się poszkodowani. Potrzeby są jednak nadal ogromne.

Do pożaru doszło 29 listopada w miejscowości Sędzin Kolonia w powiecie aleksandrowskim. Gdy strażacy dojechali na miejsce, ogień zajął już większą część budynku. Resztę zniszczyła woda.

W domu mieszkały trzy osoby: dwie kobiety i nastolatek. Rodzinie starają się pomóc między innymi władze samorządowe, Kujawska Sekcja Ratownicza i sklep budowlany z Aleksandrowa Kujawskiego. Aktualnie, trwa remont 3-pokojowego mieszkania, do którego mają wprowadzić się pogorzelcy. Trzeba je jednak wyposażyć od nowa.

- Jako firma postanowiliśmy dołożyć swoją cegiełkę w odbudowywaniu nowego domu dla rodziny pani Karoliny. To wspaniała i szczera kobieta, która w pełni zasługuje oraz liczy na wsparcie! Apelujemy ponadto do wszystkich ludzi dobrej woli z powiatu aleksandrowskiego i nie tylko o wszelką możliwą pomoc dla rodziny! Liczy się społeczna inicjatywa! Teraz każda pomoc jest na wagę złota! Dobro powraca - informują przedstawiciele sklepu P.W. Sanimet Wojciech Popiołek.

Z myślą o poszkodowanej rodzinie zorganizowano zbiórkę na portalu Zrzutka.pl. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone także na leczenie. Najstarsza kobieta choruje na ciężką depresję i cukrzycę, a pani Karolinę na padaczkę i zakrzepicę żylną. 12-letni Krzyś ma z kolei astmę i alergię.

 

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

OcOc

4 5

Aha czyli w sumie mogę przestać ubezpieczać mieszkanie bo w razie "W" dostanę kasę od innych? Jak ja czegoś takiego nie cierpię... 17:23, 18.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AnciaAncia

4 1

Niechcesz to niepimagaj i nieubezpieczaj mieszkania ale niebadz zlosliwy Jeszcze jedno zobaczymy jak niedaj boze totknie ciebie jakas tragedja czy też będziesz taki msdry 11:03, 19.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

MiodekMiodek

1 0

Nie daj Boże to jest Twoje pismo. Niech redakcja zablokuje ten komentarz, bo nie daj Boże jeszcze inni się nauczą. 08:50, 20.01.2020


© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone