Policjanci pod nadzorem prokuratora próbują wyjaśnić okoliczności śmieci 58-letniego mieszkańca gminy Choceń. Jego ciało wyłowiono w weekend z jeziora.
Do tragicznego znaleziska doszło w miniona sobotę (8 maja).
Około godz. 16 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jeziorze Ługowskim w gminie Choceń pływają zwłoki.
- Znajdowały się one około 1,5 metra od brzegu na wysokości plaży w miejscowości Piotrowo. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, potwierdzili tę informację
- relacjonuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.
Ciało na brzeg wyciągnęli strażacy.
Policjanci szybko ustalili tożsamość denata. To 58-letni mieszkaniec gminy Choceń.
Zgodnie z decyzją prokuratora, ciało zostało zabezpieczone w prosektorium do dalszych badań. Ma to pomóc w ustaleniu przyczyn zgonu mężczyzny. Wstępnie wykluczono jednak udział osób trzecich.
Szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia będą teraz wyjaśniane w toku prowadzonego śledztwa.
Ogniwo13:06, 10.05.2021
Skoro pływał przy brzegu to Policja nie dał rady go wyciągnąc ?!
Biidda22:53, 10.05.2021
Ten pan 3 dni wczesniej wpadl pod samochod w okolicach miejsca zamieszkania. Uratowano go. Policja powinna faktycznie zbadac okolicznosci co do udzialu osob trzecich. Po wypadku "Zyczliwi" okoliczni mieszkancy pomogli mu dobrym slowem, straszac go tym, ze zostanie ukarany duza grzywna. Podobno postanowil sam " oszukac przeznaczenie".
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ruszył remont przy dawnym Tesco. Jak jeździć?
Oznakujcie to normalnie co za niedbalstwo, rano to ludzie wariowali nie było dobrze oznakowane gdzie jechać.
Macias
22:55, 2025-07-03
Ewakuacja w urzędzie we Włocławku. Pracownicy reagowali
A bążur miał widzenie i ostrzegał
Planeta płonie
22:31, 2025-07-03
O naprawie tej drogi mówiło się latami. Wreszcie...
Bo Wojtkowski był z PO ❤️- a jak oni pracują i co PO-trafią obserwujemy obecnie codziennie te ponure działania w Kraju ❤️.
do Realista
22:27, 2025-07-03
S10 przez Włocławek: Mieszkańcy grożą GDDKiA sądem
Wielcy protestujący a sami będą jeździć przez tą drogę wszędzie ĺaża i protestują byle nie blisko nich a sami jeżdżą przez inne osiedla blokach i smrodza cwaniacy
Polus
22:15, 2025-07-03