Zamknij
REKLAMA

Borykasz się z problemami? Skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa

00:00, 02.08.2022 | materiał partnera

Wiele problemów można rozwiązać znacznie szybciej i efektywniej, jeśli zamiast działania na własną rękę skorzysta się z pomocy profesjonalistów. Nie inaczej jest w przypadku korzystania z usług detektywistycznych. Zamiast prowadzić śledztwo samodzielnie i po omacku, lepiej jest zdać się na ekspertów, którzy mają zarówno wiedzę, jak i odpowiednie narzędzia do skutecznej weryfikacji przebiegu zdarzeń.

Dłużnik nie płaci — co zrobić?

Ktoś poprosił Cię o pożyczkę, zarzekał się, że spłaci wszystko z nawiązką, opowiadał o wyjątkowej, podbramkowej sytuacji i o tym, że Twoja pomoc ratuje mu skórę. Dałeś się namówić na poratowanie kogoś w opresji. Jednak od tego czasu nie możesz doprosić się o zwrot pieniędzy, dłużnik nie odbiera Twoich telefonów, unika spotkań z Tobą, a wspólni znajomi nabrali wody w usta? To niestety bardzo znany detektywom scenariusz. Z podobnymi sprawami do dobrych detektywów zgłaszają się ci, którzy stracili nadzieję na odzyskanie swoich należności. Niejeden detektyw, który ma już na swoim koncie prowadzenie podobnych spraw może przyznać, że oszustwa wyłudzenia pieniędzy często idą w parze z posługiwaniem się przez oszusta fałszywymi danymi osobowymi, dokumentami bez wartości czy nieprawdziwymi informacjami na temat swojej pracy zarobkowej. Jeśli dane są nieprawdziwe, trudno o ściganie takich osób przez komornika. Detektywi zaś mogą nie tylko doprowadzić oszusta przed sąd, ale też ujawnić jego prawdziwą tożsamość.

Kiedy podejrzewasz, że małżonek zdradza

Zdrada partnerska czy małżeńska jest tym rodzajem doświadczenia, które poważnie naruszają zaufanie w relacji. Raz nadszarpnięte może już nigdy nie zostać odbudowane do podobnego poziomu, który był przed zdradą. Z tego powodu każde podejrzenie niewierności rodzi bardzo silne emocje i stres. Jeśli partner czy partnerka dają ci powody do tego, by podejrzewać, że ich lojalność jest znacznie bardziej płynna, niż byś tego oczekiwał i niż sami to deklarują, Detektyw Spark oferuje możliwość przeprowadzenia — bez wiedzy partnera — testu wierności. Sprawdzenie zachowania partnera czy partnerki w obliczu prowokacyjnego zachowania testerów i testerek może dać ci odpowiedź na nurtujące pytanie, czy osoba, z którą jesteś w związku skora jest do skoku w bok, czy też pozostaje wierna nawet w sytuacji jednoznacznej zachęty do flirtu. W ten sposób możesz zweryfikować też prawdziwość deklaracji partnerskich na temat pozostawania wiernym, co do których masz wątpliwości. Dla wielu zdrada jest wystarczającym powodem do wniesienia sprawy o rozwód. Jeśli jednak rozwodzimy się z powodu małżeńskiej nielojalności, odpowiednie dowody rozwodowe mogą pomóc w orzeczeniu o winie za rozpad małżeństwa, co może mieć ogromne znaczenie, chociażby dla późniejszej sytuacji ekonomicznej eksmałżonków.

Jak skorzystać z pomocy detektywa?

Chcesz skorzystać z pomocy detektywa? To dużo lepszy pomysł niż działanie na własną rękę. Zanim wybierzesz agencję detektywistyczną weź pod uwagę to, czy prowadziła już sprawę podobną do Twojej i jak długoletnie doświadczenie posiada. Niektóre agencje, jak Detektyw Sektor, zanim przystąpią do sprawy proponują też darmową konsultację — pozwala ona rozeznać się w tym, jakie są realne możliwości rozwiązania sprawy i na jakich warunkach. Przed podjęciem współpracy możesz zapytać o wszelkie nurtujące Cię kwestie i upewnić się co do ostatecznego współdziałania. Nie musisz też korzystać z detektywa z siedzibą w Twoim mieście — większość agencji działania terenie całej Polski, a nawet poza jej granicami.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%