Zamknij
REKLAMA

W jaki sposób bloczki samokopiujące mogą reklamować firmę?

10.12, 23.11.2022 materiał partnera Aktualizacja: 10.12, 23.11.2022

Każdy biznes, mały czy duży, aby skutecznie funkcjonować musi zaistnieć w głowie potencjalnego klienta. Aby tak się stało, właściciel firmy powinien zainwestować w jakąś formę reklamy. Reklama w telewizji, radiu czy gazecie, bardzo często jest związana z dość dużymi kosztami. Na szczęście, na rynku reklamy można znaleźć łatwiejsze sposoby na to, aby zaistnieć w świadomości klientów. Jednym z najlepszych są bloczki samokopiujące. Do czego służą i w jaki sposób bloczki samokopiujące mogą reklamować firmę?

Bloczki samokopiujące, czyli o co chodzi?

Bloczki samokopiujące lub druczki samokopiujące, to dokument, najczęściej stosowany w biurze, który należy wypisać ręcznie. Taki bloczek zawiera zestaw kartek, najczęściej jest to oryginał i w zależności od potrzeby jedna lub dwie kopie. Plusem tego typu bloczka jest to, że dokument należy wypełnić ręcznie tylko raz, i jak sama nazwa wskazuje, jego treść podczas pisania automatycznie będzie kopiowana na kolejne kopie.

Bloczki samokopiujące są wykorzystywane w praktycznie każdej branży i mają niezwykle szerokie zastosowanie. Bloczek samokopiujący może mieć formę następujących druków do wypełnienia:

  • dokumenty magazynowe, takie jak WZ;
  • faktura sprzedaży;
  • dokumenty logistyczne, takie jak CMR;
  • zamówienia;
  • sprawozdania;
  • protokoły;
  • umowy;
  • wnioski.

Jak widać druki samokopiujące są bardzo uniwersalne i możemy na nich wydrukować niemal każdy rodzaj dokumentu.

Druk bloczków samokopiujących

Proces wydrukowania bloczka samokopiującego, jest bardzo skomplikowany, a jego jakość jest zależna od bardzo wielu czynników. Na szczęście, obecnie, praktycznie każda drukarnia stacjonarna lub drukarnia online, świadczy taką usługę. W ofercie internetowej drukarni Druczki.eu oprócz samego wydruku bloczków, mamy możliwość jego personalizacji, dzięki czemu, bez problemu będziemy mogli umieścić na nim logo i dane swojej firmy. Pełną ofertę drukarni możecie znaleźć na stronie www.

Bloczek samokopiujący jako reklama firmy?

Bloczki samokopiujące, są niezwykle uniwersalne i korzysta się z nich w każdej branży. Bez względu na to, czy zajmujemy się usługami, czy innym rodzajem biznesu, nasza reklama na bloczku samokopiującym może dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców. Podczas realizacji zamówień powyżej określonej kwoty, takie bloczek może być dokładany jako gratis dla naszego klienta. Jemu się na pewno przyda, będzie miło zaskoczony faktem gratisu, a my otrzymamy reklamę bardzo tanim kosztem.

Nie od dzisiaj wiadomo, że jedną z najlepszych reklam firmy jest tzw. poczta pantoflowa. Zadowolony klient poleci naszą firmę kolejnemu, a kolejny jeszcze następnemu. Jeśli jeszcze oboje dostaną gratis w postaci bloczka samokopiującego, który będą mogli wykorzystać, ich skojarzenia z naszą firmą będą tylko pozytywne, a wystawiając dokumenty swoim klientom, będą w ten sposób reklamować naszą firmę. Z tego względu warto na bloczku umieścić nie tylko logo firmy, ale również dane teleadresowe, dzięki czemu potencjalny, klient będzie miał z nami łatwiejszy kontakt.

Bloczek samokopiujący, czyli tania i dobra alternatywa dla drogiej reklamy

Stare porzekadło głosi, że reklama jest dźwignią handlu. Niestety, rynek reklamowy jest wymagający, a profesjonalna reklama w telewizji czy radiu to ogromne koszty dla małego lub początkującego przedsiębiorcy. Na szczęście są tańsze i o wiele praktyczniejsze alternatywy. Jedną z nich jest bloczek samokopiujący z logo i danymi firmy, na którym możemy pracować lub dać jako prezent lub gratis naszym kontrahentom. Dzięki jego uniwersalności, z takiego bloczka może korzystać praktycznie każda branża, a taka subtelna reklama, może pozwolić na zdobycie nowych klientów.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%