Zamknij
REKLAMA

I tak powinno być na stacji paliw! U Jaworskiego najlepsza benzyna i...

00:01, 05.05.2022 | .
Stacja paliw Shell przy Okrężnej. Fot. DD.

Jak grillować w majówkę, to tylko ze stacjami paliw Jaworski! Teraz w każdy weekend na Shell przy Okrężnej we Włocławku i BP w Szpetalu Górnym kupisz pyszności na grilla w promocyjnych cenach! Tam także zatankujesz lepsze paliwo w cenie podstawowego. 

Polacy kochają grillować. Nie bez powodu grillowanie nazywane bywa naszym "narodowym sportem". 

Nic więc dziwnego, że stacje paliw Jaworski chcą wspierać swoich klientów w celebrowaniu majówki. 

Majówka z Jaworskim. Wyjątkowa oferta na stacjach paliw Shell we Włocławku i BP w Szpetalu Górnym

Już teraz w każdy weekend na stacjach paliw Shell przy Okrężnej 2L we Włocławku oraz BP w Szpetalu Górnym przy Włocławskiej 44 będzie można kupić: kiełbaskę, kaszankę oraz węgiel do grilla. Wszystko w promocyjnych cenach!

-   Promocja weekendowa przeznaczona jest zarówno dla naszych stałych klientów, jak i kierowców, którzy nie korzystali jeszcze z naszych usług. Chcemy, żeby przyjechali na nasze stacje przy Okrężnej 2L i Włocławskiej w Szpetalu, przekonali się do naszej oferty i jakości, i zostali z nami na dłużej

- zachęca Artur Andrzejewski, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Stacji Paliw Jaworski

Shell - jedyna stacja we Włocławku z paliwem V-Power Racing 100

Stacja paliw Shell przy Okrężnej we Włocławku to jedyna w naszym mieście, na której można kupić  paliwo V-Power Racing 100.

Dlaczego jest takie wyjątkowe? 

Shell V-Power Racing to najmocniejsze paliwo oferowane na stacjach Shell, stworzone dla najlepszych osiągów i wydajności. Dzięki większej liczbie oktanowej  pomoże Twojemu silnikowi wykorzystać jego potencjał. 

Z kolei stacja paliw BP w Szpetalu Górnym przy Włocławskiej 44 oferuje Ultimate Diesel z technologią Activ, czyli najlepsze oferowane przez BP paliwo usuwające brud, opracowane z myślą o silnikach wysokoprężnych. Zaczyna działać już od pierwszego tankowania, pomagając usunąć z silnika zanieczyszczenia. Na jednym zbiorniku można przejechać nawet do 56 kilometrów więcej, w porównaniu do zwykłego oleju napędowego.

W każdy czwartek promocja na BP i Shell

 W każdy czwartek stacje Jaworski oferują swoim klientom wyjątkową promocję - paliwa Shell V-Power Diesel (Shell Okrężna) i ON Ultimate Activ (BP Szpetal Górny) przeceniane są do ceny paliwa podstawowego ON. 

- To ogólnopolska akcja promocyjna. Klient może zatankować lepsze paliwo w cenie podstawowego produktu - tłumaczy Artur Andrzejewski. 

Stacje paliw Jaworski - jest coś lepszego niż samoobsługa

Najwyższej jakości paliwo w promocyjnej cenie i produkty na grilla w ofercie to nie wszystko, co wyróżnia na rynku stacje paliw Jaworski. 

Na Shell przy Okrężnej i BP w Szpetalu, w odróżnieniu do innych stacji paliw, klientom służą placowi, którzy pomogą w doborze paliwa, zatankowaniu auta, a nawet umyją szyby i doleją płynu do spryskiwaczy.  

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%