Pijanego mężczyznę w samochodzie stojącym na środku drogi znaleźli policjanci w sobotę. Twierdzą, że nie można sprawdzić, czy kierował autem po alkoholu.
Citroen jumper stał w sobotę około godz. 14 na środku drogi prowadzącej przez las z alei Kazimierza Wielkiego w kierunku działek na Rybnicy. Według świadków miał włączone światła i silnik. Za kierownicą siedział mężczyzna. Zwrócił uwagę spacerowiczów i innych kierowców, którym citroen zatarasował przejazd.
- Mężczyzna siedział za kierownicą. Wyglądał bardzo niewyraźnie. Mówił, że ma cukrzycę. Na miejsce przyjechała karetka. Lekarz powiedział, że to nie cukrzyca, tylko alkohol - mówi DDWloclawek kobieta, która była świadkiem sytuacji.
Policjanci, którzy pojawili się na miejscu, stwierdzili, że mężczyzna rzeczywiście jest pijany. Miał blisko 2,6 promila! 45-latek faktycznie jest chory na cukrzycę. Odwieziono go do szpitala. Jak informuje policja, citroen został przekazany osobie wskazanej przez 45-latka, który jest właścicielem auta.
Czy kierowca dojechał po pijanemu na leśną drogę do Rybnicy? Zdaniem policji, tego nie można sprawdzić.
- Samochód nie był w ruchu i nie ma świadków na to, że mężczyzna nim jechał. Monitoringu tam nie ma. Ten mężczyzna mógł na to miejsce zostać przywieziony przez kogoś innego - mówi Lidia Popielińska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji.
- Policjanci uważają więc, że ten człowiek dojechał na tą drogę jako trzeźwy, stanął na jej środku i zaczął pić doprowadzając się do stanu 2,5 promila, albo, że ktoś przywiózł go tam pijanego, czy trzeźwego i zostawił w samochodzie na środku drogi - dziwi się będąca świadkiem sytuacji kobieta, z którą weryfikujemy policyjne ustalenia.
Nieoficjalnie wiemy, że 45-latek to były policjant.
XXIwiek18:27, 13.07.2015
I wszystko jasne ....gdyby to był zwykły Kowalski to już by materialnie zasPOnsorował ośmiorniczki i gorzałę i uzupełnił plajtformerska dziurę budżetową !
tusk18:29, 13.07.2015
buhahaaaa ale kit ze nie jechał :) artykuł dla lemingów
Jako18:31, 13.07.2015
Ciekawe czy jak sie tak upije i zrobie to samo to zabiora mi prawo jazdy czy daruja jak w tym przypadku ?
wwk19:34, 13.07.2015
nóż sie w kieszeni otwiera
AD201519:39, 13.07.2015
"bat na psy" To idź na Okrężną i złóż zeznanie, chyba że cienki jesteś. :)
Pozostałe komentarze
bat na psy18:37, 13.07.2015
Ja widziałem ten samochód jak jechał bardzo powoli, zygzakując od lewej do prawej. Bardzo długo stał przed torami, później ruszył, z zewnątrz wyglądało jakby miał coś zepsute.
banan20:12, 13.07.2015
AD2015 - czytaj wypowiedź rzeczniczki ze zrozumieniem. nawet jakby dał film gdzie koleś chla i wsiada, to gliny i tak powiedzą, że nie wiadomo co było w butelce. kiedyś miałem stłuczkę z łykniętym policjantem po służbie, przyjechali, na dzień dobry graba, zapomnieliśmy alkomatu, spróbujcie się dogadać. zabrali mi dowód i jeszcze trzeba było się tłumaczyć. odtawili koledze samochód na bok i odwieźli go do domu
Pedro!20:30, 13.07.2015
I niestety znów muszę się zgodzić z łachudrą XXI wiekiem bo gdyby to nie był były pies,czyli osoba spoza układu,to odpowiadałby jak zwykły Kowalski.Służby trzymają się twardo i nie dopuszczą,żeby swoim się krzywda działa.Oczywiście tzw."Sąd"nie dopatrzy się znamion przestępstwa i sprawie łeb przy samej dupie ukręci.Mój kraj,taki piękny!
XXIwiek20:47, 13.07.2015
~ Pedro! / - łachudro nie musisz się zgadzać , mnie twoje wyPOciny nie przeszkadzają jeśli ma to POzytywnu wpływ na twoje przyschnięte ego ...
Użytkownik21:22, 13.07.2015
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
ana22:37, 13.07.2015
gdyby to nie był były policjant to wystarczyłyby kluczyki w stacyjce do zabrania prawka, a tak..
CHWDP23:41, 13.07.2015
pies psa myje (albo liże - jak kto woli)
Użytkownik05:56, 14.07.2015
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
Użytkownik07:24, 14.07.2015
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
KIMDZONGTUSK07:34, 14.07.2015
45-letni,zdrowy facet na emeryturze; słuszną linię ma nasza partia; ja musze zapi...lać do 67 i utrzymywać trepostwo
Użytkownik09:02, 14.07.2015
Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.
SZKOPEK09:06, 14.07.2015
Administrator portalu tak samo skorumpowany jak wloclawska komenda.
tofik10:50, 14.07.2015
DD Włocławek zauważyłem że szukacie taniej sensacji jak nie źli kierowcy BMW to lakoniczne dodane od niechcenia komentarz na koniec Nieoficjalnie wiemy, że...... I komu chcecie zaimponować internetowym krzykaczom, ludziom którzy tylko czekają przed monitorem kogo tu opluć albo zmieszać z botem, no i co nawet gdyby to był były policjant no to co inny człowiek od rolnika , górnika czy każdego innego kierowcy np BMW.....
włocławianin11:24, 14.07.2015
ZMIEŃCIE TĄ PANIĄ LIDIĘ - WYPOWIEDZI W MEDIACH TRAGICZNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
wstydPOLICJA15:32, 14.07.2015
Faktem jest, że potraktowali go wyjątkowo ulgowo z zachowaniem "domniemania niewinności"... Ja, Pan czy Pani niestety mielibyśmy po prawku i czekalibyśmy na sprawę w sądzie, bez możliwości wytłumaczenia się, a taki emeryt się wykpi, śmiejąc się nam wszystkim w twarz...
farba19:43, 14.07.2015
wielka sensacja !!!
SCHMIDT19:45, 14.07.2015
SZKODA ,ŻE NIE JECHAŁ BMW.TO BY SIĘ DZIAŁO.
AD201508:55, 15.07.2015
"banan" Nie ma znaczenia co mówi rzecznik, albo co było w butelce. Jakby zeznał, że widział jak pił, a potem jechał, a później już nic nie trącił do czasu przyjazdu radiowozu to by miał pozamiatane. Ot takie to proste.
bbc09:44, 15.07.2015
Nic tylko zdobyć pracę w policji, - duża pensja, wczesna emerytura i nietykalność
do końca życia.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz