Włocławscy pływacy nie przestają zadziwiać. W Bydgoszczy tym razem bezkonkurencyjna Zofia Minta!

14:00, 04.04.2021 D.W.
Skomentuj Młoda zawodniczka okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła trzy złote medale. Fot. Nadesłane Młoda zawodniczka okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła trzy złote medale. Fot. Nadesłane

Od kilku tygodni informujemy o pasmach sukcesów włocławskich pływaków. Tym razem trzy złote medale zdobyła zawodniczka Wodnika Włocławek.

Młodzi sportowcy trenujący z Włocławka regularnie bywają na ogólnopolskich zawodach organizowanych na pływalniach.

Kilka dni temu zawodniczka Wodnika Włocławek rywalizowała w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-13 lat. Impreza trwała dwa dni, między 24, a 25 marca w Bydgoszczy.

Na tej samej imprezie medal wywalczył zawodnik KP Delfin, o czym informowaliśmy na naszym portalu.

- Zosia reprezentowała klub Wodnik Włocławek startując w 3 konkurencjach indywidualnych: 100m stylem klasycznym, 200m stylem klasycznym oraz 200m stylem zmiennym

- informują przedstawiciele włocławskiego klubu.

Młoda zawodniczka okazała się bezkonkurencyjna i wywalczyła trzy złote medale. Zofia Minta przy okazji ustanowiła tyle samo rekordów życiowych.

Zwycięstwo w 3 konkurencjach indywidualnych zaowocowało zdobyciem tytułu najlepszej zawodniczki w kategorii 12 lat.