Zamknij
REKLAMA

Włocławianie znowu powołani do reprezentacji Polski. Jak tym razem pójdzie naszym wioślarzom?

18:00, 06.06.2020 | .
Skomentuj Fot. WTW Włocławek
REKLAMA

W czerwcu odbędzie się kolejne zgrupowanie polskich wioślarzy. W gronie powołanych zawodników znaleźli się wioślarze WTW Włocławek, m.in. Fabian Barański.

Zgrupowania wioślarzy rozpocznie się wkrótce w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu. Tym razem trenować będzie nie tylko kadra seniorów, ale także młodzieżowcy i juniorzy.

- Kadra seniorów podzielona jest na dwie grupy. Pierwsza zjawi się w Wałczu już 7 czerwca i będzie trenować do 29 czerwca. Natomiast druga przyjedzie do COS OPO Wałcz 13 czerwca i będzie przebywać w ośrodku do 5 lipca

- poinformował Polski Związek Towarzystw Wioślarskich.

Zgrupowanie kadry młodzieżowej (U23) mężczyzn rozpocznie się z kolei 13 czerwca i potrwa do 25 czerwca.

W gronie powołanych zawodników po raz kolejny znalazł się Fabian Barański, zawodnik Włocławskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Poza nim do kadry powołano również zawodników z Bydgoszczy, Poznania, Warszawy i Torunia.

Barański w 2018 roku wywalczył brązowy medal młodzieżowych mistrzostw świata i srebrny medal młodzieżowych mistrzostw Europy w dwójce podwójnej. Rok później został mistrzem Europy seniorów w dwójce podwójnej i wicemistrzem świata w czwórce podwójnej.

Do kadry powołany został także inny wioślarz WTW Włocławek. Łukasz Żmudziński będzie trenował w kadrze U-23 od 13 do 25 czerwca.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

traftraf

7 0

na takim poziomie światowym miasto długo innego zawodnika mieć nie będzie niezależnie od dyscypliny sportowej, dlatego szanujmy to co mamy 19:38, 06.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

asaasa

1 4

wojtek do łódki ,on mistrzem świata,,,,, 19:51, 06.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%