Zamknij
REKLAMA

To już ostatnie godziny. Nad ranem włocławianin powalczy o medal na IO! Ma szanse na medal?

15:59, 22.07.2021 | .
Skomentuj Fot. Nadesłane
REKLAMA

Piątek, godz. 4:40. Punktualnie o tej godzinie wioślarze, z włocławianinem w składzie, powalczą o medal Igrzysk Olimpijskich. Czy mają szanse na triumf?

Już na początku lipca informowaliśmy o tym, że Fabian Barański z WTW Włocławek odebrał olimpijską nominację uprawniającą go do występu w Tokio.

Uroczyste wręczenie nominacji olimpijskich dla polskich wioślarzy miało miejsce w Centralnym Ośrodku Sortowym OPO Wałcz. 

Reprezentanci wywalczyli prawo startu w sześciu konkurencjach - czwórce podwójnej kobiet i mężczyzn, czwórce bez sternika kobiet i mężczyzn, dwójce podwójnej mężczyzn i dwójce podwójnej wagi lekkiej mężczyzn.

Włocławianin będzie występować w czwórce podwójnej. Fabian Barański podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio stworzy zespół z Dominikiem Czają, Wiktorem Chabelem i Szymonem Pośnikiem. 

Razem z kolegami do Tokio wyleciał on w pierwszej połowie lipca. Początkowo (do 19 lipca) przebywali w mieście Tome, po czym przenieśli się do wioski olimpijskiej.

Ich konkurencje startują w piątek (23 lipca). Na początek zaplanowano wyścigi eliminacyjne.

- Już w piątek 23 lipca, o godz. 4:40 czasu polskiego, Fabian Barański z kolegami z czwórki podwójnej (Szymon Pośnik, Wiktor Chabel, Dominik Czaja) rozpocznie występy na Igrzyskach Olimpijskich

- informują przedstawiciele WTW Włocławek, gdzie trenuje Barański.

Czy polska osada z włocławianinem w składzie ma szanse na medal? Zapraszamy do udziału w naszej ankiecie.

Czy Fabian Barański zdobędzie medal na Igrzyskach Olimpijskich?

Ankieta zakończona, dziękujemy za oddane głosy. Wyniki głosowania są widoczne poniżej:
Tak. 79%
Nie. 11%
Nie mam zdania. 11%

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

IOIO

12 3

Do boju! Po medal! 🙂 16:02, 22.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KajakarkaKajakarka

2 9

Kiedy on ostatnio trenował we Włocławku? Nie słyszałam też, aby gdziekolwiek podkreślał związek z naszym miastem. 00:25, 23.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KKKKKK

1 1

Kajakarko masz bardzo słabe informacje co do Fabiana 07:59, 23.07.2021


CopywriterCopywriter

7 1

Do Kajakarka.


Do Kajakarka. Trzeba się interesować naszym miastem. Fabian Barański jest rodowitym włocławianinem, chłopakiem ze śródmieścia - jest sercem tego miasta. Trenuje w WTW Włocławek - rok założenia 1886 - jednym z najstarszych klubów sportowych w Polsce. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy. Choć mógł odejść już dawno z Włocławka to chciał reprezentować swoje miasto w Tokio i tego dokonał. Tu ma przyjaciół, rodzinę, tu się wychował. To raczej nasze miasto ma go w nosie raczej. A Ty z Włocławka jesteś??? 09:09, 23.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaaaAaaaaa

1 0

Więcej słyszałam o Fabianie Barańskim niż o jakiejś kajakarce. Z tego komentarza można wysnuć wniosek, że tak samo interesujesz się co osiągają zawodnicy WTW Włocławek jak Władze naszego Miasta.moze dlatego że wioslarstwo nie waszym zdaniem tak widowiskowe jak koszykówka. 12:29, 23.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%