Ma na koncie dziesiątki nagród z polskich i zagranicznych imprez tanecznych, a także zwycięstwo w programie "Got to Dance". Poza tym sam uczy tańca, a nawet występuje w reklamach. Choć osiągnął już wiele, nie zamierza spoczywać na laurach. Wciąż doskonali swoje umiejętności i dużo uwagi poświęca rozwojowi osobistemu. Z włocławskim tancerzem Michałem Kaczorexem Kaczorowskim rozmawiamy m.in. o jego ostatnich sukcesach, tanecznych celach oraz o tym, jak w tańcu i pracy z innymi tancerzami pomaga mu trening mentalny.
::video{"type":"single","item":"1369"}
???09:20, 12.06.2019
to jest cały wywiad?!
Ktoś znajomy 10:13, 12.06.2019
Wywiad jest tak żenujący jak ten cały Kaczorex... Z resztą zaprosili go na występ charytatywny ale się nie zgodził za free... Żenada
apka13:18, 12.06.2019
Fajny gościu lubie go
Remik13:19, 12.06.2019
widzieliście jak on tańczy -?? KOZAK
Zigi7813:20, 12.06.2019
Włocławek jest dumny z takich ludzi - talentów , brawo!!!
Ewa3317:47, 12.06.2019
SUPER chłopak cieszmy się z jego sukcesów, i talentu. Brawo młody tańcz dalej lubimy Twoje pokazy i czekamy na więcej. Życzę dalszych wygranych.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz