Zamknij
REKLAMA

To będzie totalny HIT! Na scenie wystąpi Kabaret Ani Mru-Mru!

00:00, 02.10.2019 | Artykuł sponsorowany
Najnowszy program Marcina Wójcika, Michała Wójcika oraz Waldemara Wilkołka to kabaret dla wszystkich. Fot. Materiały reklamowe

Ze świecą szukać osób, które nie znają Kabaretu Ani Mru-Mru. Na rynku funkcjonują od 1999 roku, a w skład zespołu wchodzą: Marcin Wójcik, Michał Wójcik oraz Waldemar Wilkołek. Są znani w całym kraju, a wkrótce wystąpią we Włocławku. Tego nie można przegapić.

Kabaret Ani Mru-Mru we Włocławku pojawi się już w niedzielę (20 października). Kabareciarze wystąpią w Centrum Kultury Browar B ze swoim najnowszym programem "Cirque de volaille".

- Kabaret Ani Mru Mru powraca w cyrkowym programie! Cirque de Volaille – ewidentnie miało być Voila, no ale jest jak jest. Dlatego serwujemy roladę humoru, oczywiście nie wieprzową, z solidną porcją prawdziwej satyry w środku! Nie kroić bo pryśnie masłem... tfu – śmiechem! - zachęcają artyści.

Najnowszy program Marcina Wójcika, Michała Wójcika oraz Waldemara Wilkołka to kabaret dla wszystkich. Aktorzy z Ani Mru-Mru nie podejmują tematów politycznych. Interesują ich przede wszystkim sytuacje z życia wzięte. Bez większych problemów puszczają wodze fantazji i bawią do łez. Akrobatyczne TRIO znów da czadu z wyraźnym smakiem i właściwym dla siebie wyrazem artystycznym. Chcesz się o tym przekonać? Okazja już wkrótce!

Bilety na najnowszy występ Kabaretu Ani Mru-Mru do nabycia na stronie BILETYNA oraz KUPBILECIK. Wejściówki można też kupić stacjonarnie w Centrum Kultury Browar B przy ulicy Łęgskiej. Są do nabycia w cenie od 70 do 75 złotych. Nie może Was tam zabraknąć!

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop