Zamknij
REKLAMA

Facebook organizuje darmowe koncerty online. Będą gwiazdy!

13:00, 01.04.2020 | M.O.
Skomentuj
Koncerty również przeniosły się do internetu fot. depositphotos.com
REKLAMA

W ramach akcji „Kwarantanna na na” Facebook organizuje występy na żywo znanych i lubianych polskich artystów. Jako pierwszy wystąpił Krzysztof Zalewski. W tym tygodniu koncert zaplanowany jest jeszcze na piątek. 

Kultura w czasach pandemii zeszła do internetu. Wiele instytucji oferuje swoje usługi online. Wirtualnie możemy zwiedzać polskie muzea i oglądać zbiory sztuki. Do tego grona dołączają także artyści, którzy coraz częściej transmitują swoje występy w internecie.

„Kwarantanna na na” to nowa akcja platformy Facebook, która wpisuje się w ogólnopolską akcję #ZostańWDomu. Skierowana jest do wszystkich Polaków, ale ma wspierać w szczególności tych, którzy zostali poddani przymusowej kwarantannie.

Facebook na platformie Facebook App w każdy poniedziałek, środę i piątek będzie nadawał na żywo koncerty polskich gwiazd sceny muzycznej.

W pierwszym koncercie wystąpił Krzysztof Zalewski. W środę okazję do zaprezentowania się szerokiej publiczności miała Mery Spolsky - jedna z najciekawszych artystek młodego pokolenia. W piątek o 18:00 wystąpi natomiast duet Karaś/Rogucki, który zadebiutował płytą „Ostatni bation romantyzmu”.

Koncerty to nie wszystko.

Podczas trwania występów gwiazd będzie realizowana zbiórka za pośrednictwem funkcjonalności „Przekaż datek”. Środki przekazane przez darczyńców trafią do osób starszych i samotnych objętych pomocą przez Szlachetną Paczkę.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz