Dziś rano klienci Biedronki w Brześciu Kujawskim znów mogli zrobić w niej zakupy. Powstałe wczoraj uszkodzenia naprawiono.
Wczoraj po godz. 16:00 zawalił się sufit w Biedronce w Brześciu Kujawskim. Ewakuowano 9 osób. Nikomu nic sie nie stało. Sklep jednak do końca dnia był nieczynny.
Zobacz też: Ewakuacja sklepu Biedronka w Brześciu Kujawskim
Dziś o 7:00 Biedronka została ponownie udostępniona klientom. Wyjaśniono także przyczynę zawalenia się sufitu.
- Uszkodzenie sufitu miało charakter mechaniczny. Doszło do niego w sytuacji, gdy serwisant naprawiał w obrębie dachu rurę doprowadzającą wodę do pieca do odpieku pieczywa. W wyniku niezachowania wymaganej ostrożności spowodował on uszkodzenie kasetonów sufitowych i ich obsunięcie. Pracownikowi firmy serwisującej nic się nie stało - poinformowało Biuro Prasowe Jeronimo Martins Polska S.A.
W nocy naprawiono powstałe uszkodzenia i uprzątnięto salę sprzedażową. Dzisiaj rano w porozumieniu z odpowiednimi służbami, sklep został ponownie otwarty dla klientów.
b17:48, 25.01.2014
Klienci Brześcia dziękują za otwarcie sklepu.
hm10:00, 26.01.2014
@b klienci Brześcia? A może klienci Biedronki z Brześcia?
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Zaniepokojony rodzic grzmi: „To fikcja!”
W takim razie pytanie pani matce. Czemu pozwala pani zabierać dziecku telefon do szkoły ? Gdyby nie miał, to by nie korzystał 😁. A gdyby dzieci dostałyby zakaz posiadania telefonów w szkole, to zapewne byłaby pierwszą, która by zaprotestowała 🤔. Ot czort 😊
Przemo.
17:07, 2025-06-14
Zaniepokojony rodzic grzmi: „To fikcja!”
Skoro skończyli program to mogą lekcje być wolne, zawsze tak było....
Wolne lekcje
17:05, 2025-06-14
Dowód rejestracyjny z paczkomatu?
Podobno zmarła dziewczyna zaatakowana przez inżyniera w Toruniu a dd tylko o rowerach i paczkomatach.
Danke Donald
16:55, 2025-06-14
Nie tak miało być… albo właśnie tak.
Ponad 30 lat jestem z tym klubem, pamiętam Polatowskiego,pamiętam Lewandowskiego no i obecną gwiazdę przerzuconą z Urzędu na fotel prezesa,to nie miasto i nie zakład jest winny ale osoby które mają od lat przerośnięte ego.Igor Milicic pozostanie najlepszym trenerem a Arek Lewandowski najlepszym Prezesem bo w coś wierzyli tak jak Hubert Wagner w złoto na olimpiadzie.Oby nowy Skaut Lakersów nie zakończył tak samo kariery jak Anwil w tym roku. Czyli po francusku: ŻENADA.
M 16
16:41, 2025-06-14