Burmistrz Brześcia Kujawskiego informuje o zakończeniu prac nad projektem Strategii Rozwoju Gminy Brześć Kujawski na lata 2021-2030. Dokument wskazuje potencjał społeczno-gospodarczy oraz kierunki rozwoju samorządu brzeskiego w najbliższych 10 latach.
Dynamiczny rozwój gminy Brześć Kujawski na przestrzeni ostatnich lat oraz problemy i wyzwania, przez którymi stoi samorząd to główne przesłanki tworzenia Strategii, która będzie dokumentem kluczowym długofalowej wizji rozwoju gminy oraz koordynowania i hierarchizacji podejmowanych działań.
- Opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Brześć Kujawski to przede wszystkim odpowiedź na pytanie - jaki powinien być Brześć Kujawski w kolejnych latach
- podkreśla Tomasz Chymkowski, burmistrz Brześcia Kujawskiego.
- Zależy nam, aby w tworzenie tego ważnego dokumentu zaangażowani byli mieszkańcy gminy Brześć Kujawski. Zapraszam do czynnego udziału w rozpoczynających się 31 stycznia konsultacjach projektu strategii, które potrwają do 7 marca
- dodaje burmistrz. .
Treść projektu strategii oraz formularze uwag i wniosków dostępne są na stronie BiP Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim, na stronie www.brzesckujawski.pl, w wyznaczonym miejscu w budynku Urzędu Miejskiego w Brześciu Kujawskim oraz w Punkcie Obsługi Interesanta w Wieńcu.
Dyrektor DPS zwolniona dyscyplinarnie
Ta Chmielewska to niby diablica wcielona a wyglada jak aniol jakiś? To jaka ona w końcu?
Leon
00:09, 2025-05-09
Nowy papież ukazał się światu. Takie przyjął imię!
prawdziwe i boskie wybory papieza powinny byc pokazane w telewizji nazwiska wpisane na kartki wrzucone do kosza kosz podniesiony pod kopule sekstynska kartki wypuszczone z kosza ktora spadnie na obraz jezusa na posadzce ten zostaje papiezem i to by byla najbardziej sprawiedliwe
katolikii
22:28, 2025-05-08
Tak zmieni się dawna fabryka wódek? Pokazali wizualizac
TAK SIĘ TRWONO PIENIĄDZE PODATNIKÓW
i
22:24, 2025-05-08
Nowy papież ukazał się światu. Takie przyjął imię!
Cieszcie się, że papieżem nie został bliźniak zielensiego, bo to by była tragedia. Może teraz nowy pp jak D. Tramp przegoni dziadostwo.
Zobaczymy
22:22, 2025-05-08