Zamknij
REKLAMA

Kina zamknięte, ale filmy można oglądać. Ta produkcja może wcisnąć w fotel!

08:30, 03.07.2020 | .
Skomentuj
W najbliższy piątek, na stadionie przy szkole będzie okazja spotkać się na kolejnym seansie filmowym. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com/WIR
REKLAMA

Na boisku głównym piłkarskiego stadionu po raz kolejny stanie kino samochodowe. To prezent dla mieszkańców na rozpoczęcie wakacji.

Początek wakacji to dobry moment na spędzenie chwil z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi, a przy okazji obejrzenie dobrego filmu.

Między innymi z powodu epidemii koronawirsa włocławianie i mieszkańcy okolicznych miejscowości w dalszym ciągu nie mogą skorzystać z Multikina. Obiekt miał być otwarty od tego weekendu, ale postanowiono inaczej. Dlaczego?

- W związku z przesunięciem najbardziej wyczekiwanych przez widzów premier filmowych Zarząd Multikino S.A. zdecydował, że kino sieci Multikino we Włocławku nie wznowi działalności 3 lipca

 - tłumaczy Paweł Świst, prezesa zarządu Multikino S.A.

Wyjściem z sytuacji zdają się coraz popularniejsze w Polsce Kina Samochodowe.

Zdają sobie z tego sprawę zarówno władze Brześcia Kujawskiego, jak i dyrekcja Zespołu Szkół CKR w Starym Brześciu, którzy z tego powodu przygotowali dla mieszkańców nie lada atrakcję

W najbliższy piątek, na stadionie przy szkole będzie okazja spotkać się na kolejnym seansie filmowym. Do Grodu Łokietka znów zawita Kino Samochodowe.

Tym razem widzowie obejrzą film pt. "Cudowny chłopak". To historia chłopca urodzonego z licznymi deformacjami twarzy, który ma nadzieję na normalne traktowanie w szkole. Jedni się jednak z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica.

Seans zaplanowano na najbliższy piątek, na godzinę 21. Wstęp jest bezpłatny, ale organizatorzy informują, że liczba miejsc będzie ograniczona.

Aby uczestniczyć w projekcji filmu, w samochodzie należy mieć sprawny radioodbiornik. Na ekranie będzie jedynie obraz, a dźwięk usłyszymy po ustawieniu odpowiedniej częstotliwości. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

1234512345

4 0

Ogladalam ten film jest super daje do myslenia o tym jak jeden traktuje drugiego. Bardzo wzruszajacy 10:32, 03.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

aaaaaa

2 0

potem jak dorosną dokuczają takie osobniki w pracy , ludzie to najgorszy gatunek na tej zwanej ziemi.... 11:56, 03.07.2020


REKLAMA