Zamknij
REKLAMA

Cwana szajka w końcu zatrzymana! Powiązali ich z wieloma innymi akcjami

15:00, 01.08.2020 | D.W./KMP Włocławek
Skomentuj 29-latka oraz jej 33-letni wspólnik trafili już do policyjnej celi. Zdjęcie ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Policjanci zatrzymali parę, która okradała sklepy spożywcze w pobliżu Włocławka. Złodzieje wkrótce mają stanąć przed sądem.

Pierwsza informacja dotarła do mundurowych z Brześcia Kujawskiego. Z przekazanych im informacji wynikało, że na terenie jednego z marketów doszło do kradzieży. Sprawca uciekł z wypełnionym plecakiem. Pracownicy zdołali jednak zatrzymać towarzyszącą mu kobietę.

- Po przybyciu mundurowych 29-latka upierała się, że nie ma nic wspólnego z kradzieżą, a w tej miejscowości jest przejazdem

- relacjonuje st. sierż. Anita Szefler-Ciupińska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Funkcjonariusze wylegitymowali kobietę, a dyżurny wysłał we wskazany rejon dodatkowy patrol. Zatrzymana wcześniej kobieta co prawda sama opuściła teren sklepu, ale dzięki policyjnym działaniom, udało się ją ponownie zatrzymać

- Policjanci ustalili, że 29-latka wsiadła w pewnym momencie do opla, za kierownicą którego siedział mężczyzna odpowiadający rysopisowi sprawcy kradzieży - dodaje oficer prasowy KMP we Włocławku.

Gdy mundurowi podjęli działania zmierzające do zatrzymania auta, kobieta próbowała pozbyć się łupu, wyrzucając część produktów przez okno. Pojazd wkrótce zatrzymano do kontroli, a wewnątrz ujawniono część skradzionego towaru.

29-latka oraz jej 33-letni wspólnik trafili już do policyjnej celi. Kryminalni ustalili, że para odpowiada także za inne przestępstwa tego typu.

Złodzieje usłyszeli sześć zarzutów kradzieży dokonywanej wspólnie i w porozumieniu od 11 do 23 lipca 2020r. z marketów na terenie Brześcia Kujawskiego i Włocławka na łączną kwotę kilku tys. zł.

Dzięki działaniom mundurowych odzyskano utracone mienie, a podejrzani odpowiedzą za swoje postępowanie przed sądem.

(D.W./KMP Włocławek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

MieszkankaMieszkanka

9 0

Łapy poucinać żeby więcej nie kradli !!!!!!!!!!!! 22:57, 02.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Acha Acha

2 1

Tak zrobić *%#)!& a c przy samej du... 18:33, 04.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

HE HEHE HE

1 0

To sku...s.y.n.y 07:56, 05.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA