Zamknij
REKLAMA

Po wypadku na drodze krajowej zostawił ranną kobietę w rowie. Policja wciąż go szuka

17:55, 15.10.2017 | G.S.
Skomentuj
Do wypadku doszło w piątek, 6 października rano w Modzerowie (gm. Włocławek) na drodze krajowej nr 62. Fot. DDWloclawek.pl
REKLAMA

Od tragicznego wypadku w Modzerowie minął tydzień. Do tej pory nie udało się odnaleźć kierowcy samochodu, który śmiertelnie potrącił 71-letnią rowerzystkę i odjechał

Do wypadku doszło w piątek, 6 października rano w Modzerowie (gm. Włocławek) na drodze krajowej nr 62. 

Około godz. 6.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o leżącej w przydrożnym rowie rowerzystce. Ze zgłoszenia wynikało, że mogła zostać ona potrącona przez samochód. Kiedy policjanci dojechali na miejsce, była tam już załoga karetki pogotowia, która udzielała pomocy poszkodowanej. Kobieta trafiła do szpitala, gdzie wskutek odniesionych obrażeń zmarła.

Mundurowi ustalili, że ofiarą wypadku była 71-letnia mieszkanka gminy Włocławek, a do zdarzenia doszło pomiędzy godziną 5 a 6. Według wstępnych ustaleń, kierowca nieznanego auta biorącego udział w wypadku oddalił się, nie udzielając pomocy potrąconej rowerzystce.

Policja od razu zaczęła szukać samochodu, który brał udział w wypadku, przeglądano m.in. zapisy z monitoringu na ul. Płockiej, niestety do tej pory nie udało się odnaleźć kierowcy i samochodu. 

- Cały czas szukamy. Mamy swoje ustalenia, sprawdzamy to, ale na razie nie mogę o nich mówić, żeby nie zaszkodzić sprawie - mówi nadkom. Małgorzata Seligowska-Ostatek, oficer prasowy włocławskiej policji. 

[ALERT]1507290174027[/ALERT]

(G.S. )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA