Zamknij
REKLAMA

Mieli zamknąć główny przejazd kolejowy. Kiedy rozpoczną się prace remontowe?

14:05, 06.03.2019 | D.W.
Skomentuj O terminie otwarcia drogi władze miasta miały poinformować w odrębnym komunikacie. Fot. Daniel Wiśniewski

Roboty drogowe na terenie Aleksandrowa Kujawskiego wkraczają w kolejny etap. We wtorek do odwołania miał zostać zamknięty główny przejazd kolejowy w mieście. Wiadomo, że prace zostały przesunięte o około 3 tygodnie.

O konieczności zamknięcia przejazdu kolejowego w ubiegłym tygodniu poinformował na swoim profilu facebookowym burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego. 

- Szanowni Państwo, w związku z prowadzonymi robotami związanymi z budową sieci kanalizacyjnej na terenie miasta Aleksandrowa Kujawskiego, informuję iż od dnia 05.03.2019 r. zablokowany zostanie przejazd kolejowy na ul. Dworcowej dla ruchu samochodów. Zakaz ten nie będzie obowiązywał ruchu pieszego oraz pojazdów służb ratowniczych - przekazał informację Andrzej Cieśla, burmistrz Aleksandrowa Kujawskiego.

Termin otwarcia drogi władze miasta miały podać w odrębnym komunikacie.

Zamknięcie przejazdu kolejowego wywołało dużo kontrowersji wśród mieszkańców. Część z nich nie kryje oburzenia, zwracając uwagę na ilość aktualnie remontowanych dróg w mieście i uciążliwości z tego wynikające. Aktualnie, na terenie Aleksandrowa Kujawskiego remontowane są główne ulice, między innymi Chopina, Narutowicza, Wyspiańskiego i Sikorskiego. Termin zakończenia prac nie jest jeszcze znany. 

Wiadomo, że termin zamknięcia przejazdu kolejowego został przesunięty. Burmistrz poinformował, że roboty budowlane w obrębie przejazdu kolejowego zostały opóźnione o 3 tygodnie. 

(D.W.)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

selerseler

0 0

Tam to się przynajmniej coś dzieje przy dworcu ,
u nas - hot dogi i kebap 09:12, 07.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA