Zamknij
REKLAMA

Na czym polega szybki leasing online? Poradnik dla przedsiębiorców

08:00, 22.06.2022 | materiał partnera

Skuteczne rozwijanie firmy to nie tylko znalezienie środków na inwestycje. Liczy się także czas, w jakim rozwiniesz usługę lub odpowiesz na potrzeby klientów. W ten sposób masz szansę nie tylko na szybsze osiągnięcie efektów, ale także wyprzedzenie konkurencji. Dlatego warto korzystać z rozwiązań, które ułatwiają życie przedsiębiorcom. Jak działa szybki leasing online w mLeasing? Przekonaj się.

Szybki leasing – na czym polega?

Co kryje się pod pojęciem szybkiego leasingu? Sama forma finansowania się nie zmienia – leasingodawca oferuje dostęp do wybranej ruchomości w zamian za dokonywanie regularnych opłat leasingowych. 

Ofertę mLeasingu wyróżnia jednak sam proces – prosty i przejrzysty, skrojony pod potrzeby przedsiębiorców. Dzięki aplikacji LeaseLink możesz sfinansować zakupy nawet do 50 tys. zł netto bez dodatkowego angażowania się w dopełnianie formalności. Samo składanie wniosku odbywa się w pełni online. Dla Twojej wygody możesz skorzystać z leasingu o dowolnej porze – serwis jest czynny przez 24 godziny na dobę – każdego dnia.  

Szybki leasing oznacza także błyskawiczne uzyskanie finansowania – decyzję leasingodawcy poznasz nawet w ciągu 10 minut.

Jak skorzystać z rozwiązania?

Proces wnioskowania o finansowanie w mLeasing jest niezwykle prosty. By go rozpocząć, wybierz ruchomość, którą chcesz nabyć w ramach leasingu. Na tym etapie należy uzupełnić krótki wniosek o podstawowe informacje:

  • dane Twojej firmy,
  • numer PESEL,
  • dane dowodu osobistego,
  • adres zameldowania.

Uzupełnione dane potwierdzisz, przesyłając przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł. W ciągu 10 minut od rozpoczęcia procesu uzyskasz decyzję o otrzymaniu finansowania. W przypadku akceptacji wniosku pozostaje już tylko zawarcie umowy i dokonanie wpłaty początkowej.

Szybki leasing online – kto może skorzystać?

Oferta LeaseLink kierowana jest zarówno do wszelkiego rodzaju spółek, firm z sektora MŚP, jak i jednoosobowych działalności gospodarczych. Najbardziej skorzystają na niej zwłaszcza ci ostatni. Możliwość wyboru szybkiego leasingu online to znacząca oszczędność czasu i możliwość pełnego skoncentrowania się na podstawowej działalności. W ten sposób nie tracisz wielu godzin na dokonywaniu formalności – w ciągu kilkunastu minut możesz podjąć decyzję o dalszym rozwoju Twojej firmy. W ramach usługi możesz nabyć firmowe wyposażenie w blisko 200 sklepach – stacjonarnych lub online.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%