Zamknij
REKLAMA

Fotowoltaika dla firm z FlexiPower Group

12.25, 26.09.2022 materiał partnera Aktualizacja: 12.26, 26.09.2022
pixabay

Montaż paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Stale rosnące koszty energii elektrycznej sprawiają, że alternatywne rozwiązania w postaci odnawialnych źródeł energii zyskują popularność. Choć początkowy koszt montażu instalacji jest wysoki, to późniejsza oszczędność przemawia na korzyść montażu własnej elektrowni. Fotowoltaika dla firm z FlexiPower Group  to znakomita oferta dla biznesu. 

Jakie firmy skorzystają na montażu instalacji fotowoltaicznej? 

Bez względu na wielkość biznesu, który prowadzisz, powinieneś zainteresować się ofertą fotowoltaiki. Jako przedsiębiorca doskonale rozumiesz, że możliwość obniżenia rachunków za prąd, a więc kosztów działalności, jest na wagę złota. W końcu im niższe koszty działalności, tym wyższy dochód firmy.  

Każdy biznes jest inny, dlatego przedsiębiorcy mają różne potrzeby dotyczące wykorzystania mediów. Specjaliści z FlexiPower Group mają ogromną wiedzę i doświadczenie w branży, dzięki czemu pomogą Ci dopasować idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Wystarczy, że wejdziesz na stronę internetową: https://flexipowergroup.pl/ i wypełnisz formularz kontaktowy, a pracownicy firmy skontaktują się z Tobą. Na umówionym spotkaniu ustalicie Twoje potrzeby i oczekiwania oraz przeanalizujecie możliwości, na podstawie których otrzymasz wycenę i szczegółowy projekt własnej instalacji fotowoltaicznej. 

Gdzie zamontować panele? 

Instalacje fotowoltaiczne mocowane są najczęściej na dachach budynków, wykorzystując ich nachylenie. Możliwa jest także instalacja na gruncie. Jej minus to zajmowanie sporej przestrzeni, która mogłaby być wykorzystana w inny sposób. Jest też trzecia możliwość, popularna w przypadku płaskich dachów - można zamontować na nich instalację z wykorzystaniem stelaży używanych do posadowienia paneli na gruncie. 

Warto pamiętać o tym, że fotowoltaika dla firm może być zainstalowana wtedy, gdy jesteś właścicielem nieruchomości albo posiadasz prawo do jej użytkowania przez najbliższe lata (np. na drodze dzierżawy).  

Kiedy zwróci się fotowoltaika? 

Montaż paneli fotowoltaicznych to inwestycja, której koszt początkowy jest wysoki. Poprawnie zamontowana instalacja służy jednak przez lata. Korzystając z oferty Flexi Group uzyskasz 25 lat gwarancji na fotowoltaikę, dzięki czemu nie musisz martwić się o koszty napraw czy wymiany podzespołów na nowe. Zwrot z inwestycji w montaż własnej elektrowni wynosi ok. 20% rocznie. W związku z tym można przyjąć, że przez pierwsze 5 lat “odzyskujesz” środki finansowe włożone w montaż instalacji, a przez następne 20 lat wyłącznie korzystasz z jej dobrodziejstw. 

Jako przedsiębiorca możesz ubiegać się o dofinansowanie do inwestycji i skorzystać z ogólnopolskiego lub lokalnego programu wsparcia. Specjaliści z FlexiPower Group pomogą Ci dobrać projekt, w którym możesz uczestniczyć. Jest to m.in. program Energia Plus skierowany do firm będących dużymi konsumentami energii. Umożliwia otrzymanie dotacji lub atrakcyjnej pożyczki. Skontaktuj się z FlexiPower Group poprzez formularz online, a pracownicy firmy odezwą się do Ciebie w ciągu 24 godzin. 

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%