Zamknij
REKLAMA

Bransoletka z charmsami na różne okazje i potrzeby.

08:01, 09.12.2019 | materiały partnera

Decydując się na zakup bransoletki chcemy, aby była ona ozdobą, która nie tylko skomponuje się z ubiorem, ale i wyrazi nasz styl, osobowość a czasem także i nastrój. Z tym ostatnim zadaniem najlepiej poradzi sobie bransoletka z charmsami, którą możesz spersonalizować pod kątem własnych upodobań. Jest to biżuteria, która pokaże Twoje „ja” przy każdej okazji.

Bransoletka z charmsami po Twojej myśli

Charmsy są ozdobnymi zawieszkami, które możesz przyczepić do bransoletki. Mogą to być ozdobne koraliki, litery, motywy przyrodnicze czy też symbole o przeróżnym znaczeniu. Wybór charmsów i ich ilości zależy tylko od Ciebie, podobnie jak to, jak przyozdobisz swoją bransoletkę. Pamiętaj, że dzięki zawieszkom w każdej chwili możesz zmienić jej wygląd – a tym samym swój styl.

Nie tylko charmsy pozwolą Ci wyrazić swoją indywidualność. Zwróć też uwagę na rodzaj splotu bransoletki (np. wężykowy, siateczkowy) i jej typ (np. bangle, łańcuszkowa). Odpowiednio wybrane pozwolą Ci bowiem przeistoczyć swoją bransoletkę z biżuterii dnia codziennego na biżuterię przeznaczoną na specjalne okazje. Twoja oryginalność zależy więc tylko od Ciebie!

Pokaż innym swoje wnętrze

Bransoletka z charmsami to sposób na wyrażenie swojego temperamentu oraz zainteresowań. Jeśli chcesz, aby nie były one tajemnicą dla otoczenia to wystarczy, że wybierzesz odpowiednie zwisające zawieszki. Znaki zodiaku czy motywy związane z hobby i pracą, pokażą otoczeniu Twoją naturę oraz pasje. Będą informacją o Tym co lubisz. To dobry wybór dla osób otwartych i energicznych.

Jeśli jednak nie chcesz dzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami lub lubisz podkreślać swój szyk i elegancję, możesz wybrać zawieszki w postaci ozdobnych koralików lub symboli. Jednocześnie, jeżeli masz raczej spokojną naturę, wybierz charmsy zapinane na szerszej bransoletce a nie te swobodnie wiszące. Wyrazisz tym samym swój wewnętrzny spokój i zyskasz na tajemniczości.

Bransoletka z charmsami jako prezent

Fakt, że bransoletka z doczepianymi charmsami ma swój unikalny charakter, możesz wykorzystać wybierając spersonalizowany prezent dla bliskiej Ci osoby: dzieci, sympatii czy przyjaciół. Będzie ona wyjątkowa tak samo, jak wyjątkowa jest relacja łącząca Cię z bliskimi. Tego rodzaju prezent pozostanie pamiątką na długie lata, stając się swoistą pieczęcią bliskich relacji i uczuć.

Najważniejsze jest oczywiście, aby dobrze dobrać charms, który znajdzie się na biżuterii. Powinien on przedstawiać symbol, który będzie kojarzył się z łączącą Cię z bliskimi relacją. Dzięki temu nawet po wielu latach przywoła on dobre wspomnienia, zyskując tym samym wartość sentymentalną. Zawieszkę możesz też ozdobić wygrawerowaną sentencją, aby stała się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Wybierz swój kolor i kruszec

Każdy z nas pragnie posiadać biżuterię, która jest nie tylko elegancka i dopasowana do ubioru, ale także do naszej karnacji. Zwróć na to uwagę, zanim zdecydujesz się na złoto lub srebro. Bransoletka z charmsami wykonana ze srebra będzie bowiem wyglądać inaczej na osobie o jasnej karnacji niż tej z ciemniejszym odcieniem skóry. Analogicznie jest w przypadku złota, które jest „cieplejsze” od srebra.

Jeśli natomiast każdy z tych kruszców jest dla Ciebie zbyt nudny kolorystycznie, zawsze możesz wybrać charmsy z kolorowymi kamieniami ozdobnymi, które dodadzą kilku barwnych akcentów zarówno Twojej biżuterii, jak i stylizacji. Podkreślą też one Twój radosny nastrój i usposobienie, emanując radością i optymizmem. Kolejny raz wybór należy do Ciebie!

Uniwersalny wybór na każdą okazję

Bransoletka z charmsami jest bardzo uniwersalna. Dzięki możliwości tworzenia własnych kompozycji, będzie odpowiednia w każdej sytuacji i przy każdej okazji. Sprawdzi się ona w celu podkreślenia pracowniczego dress-codu, jako ozdoba podczas romantycznej kolacji, czy też w czasie nocnego szaleństwa w klubie. Wszystko zależy od Twojej wyobraźni oraz chęci wyrażenia siebie!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA