Zamknij
REKLAMA

Składane krzesła biurowe i ich uniwersalna funkcjonalność

00:00, 22.10.2020 | materiały partnera

Przestrzeń biurowa to pojęcie tak szerokie, że może obejmować zarówno klasyczne biuro w formie gabinetu, jak i pokoje w typie open space lub z wydzielonymi boksami. To tej kategorii można zaliczyć również sale konferencyjne i wszelkiego rodzaju sale spotkań z klientami, a nawet w niektórych przypadkach pokoje i sale wykładowe. Znalezienie mebli do siedzenia – puf, krzeseł, foteli, taboretów – które uniwersalnie pasowałyby do każdego z tych miejsc nie jest więc szczególnie łatwym zadaniem.

Idealne do sal wykładowych i konferencyjnych

Chyba że zajrzy się do oferty https://www.ajprodukty.pl/meble-biurowe/krzesla-biurowe/6205400.wf, w której nie brakuje krzeseł składanych, idealnie sprawdzających się w większości biurowych środowisk. Modele tego typu cechują się niezbędnym w wielu sytuacjach uniwersalizmem. Można je zastosować w salach konferencyjnych lub na spotkaniach biznesowych w większym gronie osób. Ich użyteczność doceniają również użytkownicy sal wykładowych czy wszelkiego rodzaju biurowych open roomów. Podstawową zaletą krzeseł składanych jest ich niewielki rozmiar i prosta konstrukcja, dzięki której pasują do każdego pomieszczenia. Nowsze modele wykonywane z trwalszych materiałów gwarantują dodatkową nośność, dlatego z krzeseł swobodnie korzystać mogą też osoby o większych gabarytach.

Łatwe do przechowywania

Składane krzesła biurowe to idealne rozwiązanie w firmach, które nie dysponują dużą przestrzenią magazynową, a potrzebują okazjonalnie lub nawet często wykorzystywać dużą liczbę krzeseł na spotkaniach biznesowych czy podczas rozmów z klientami. Idealne, bo drugim atutem krzeseł biurowych rozkładanych jest prostota i łatwość ich przechowywania. Złożone zajmują bardzo niewiele miejsca, więc bez problemu można je umieścić w magazynie czy schowkach. Dzięki małej powierzchni po złożeniu nie kumulują też wiele kurzu ani innych zanieczyszczeń i są od razu gotowe do użytku, wystarczy je tylko w razie konieczności lekko przetrzeć wilgotną szmatką. Ze względu na swoją uniwersalność można je stosować nie tylko w tradycyjnych biurach, ale też na przestrzeni zewnętrznej, na przykład w restauracjach czy ogródkach.

Do każdego typu biura

Fotele biurowe zwykle kojarzą się z masywnymi i obitymi skórą lub tapicerką konstrukcjami o dużej wadze, a przy tym ciężkich do przenoszenia. W nowoczesnych trendach wnętrzarskich nastawionych na firmy i biura można spotkać też zupełnie inne podejście ukierunkowane na krzesła lekkie, funkcjonalne, proste w swojej konstrukcji... a do tego składane. Dzięki takiemu mechanizmowi nie tylko łatwiej je przechowywać, ale też przenosić: z krzeseł mogą korzystać pracownicy różnych działów albo pracujących na różne czasowo zmiany. Składane modele pasują do każdego typu biura, przestrzeni zamkniętych, półotwartych i otwartych, gdzie obsługiwani są bezpośrednio klienci. To inwestycja nie tylko w oszczędność miejsca, ale tez w trwałość i wygodę, ponieważ obecne modele cechują się dużą wytrzymałością mimo pozornej delikatności konstrukcji. Dzięki dobrze wyprofilowanym oparciom i siedziskom są również dość ergonomiczne.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%