Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto stosować szyny sufitowe PCV?

07:49, 13.01.2021 | materiały partnera

Szukasz alternatywnego rozwiązania dla tradycyjnych karniszy? Najlepiej, jeżeli postawisz na element, który nie będzie się aż tak wyróżniać, a zarazem dopasuje się nawet do nowoczesnego wnętrza. Właśnie takie są szyny sufitowe PCV, dlatego załóż je w swoim domu!

4 powody, dlaczego szyny sufitowe to dobry wybór

Ciekawy design

Trzeba przyznać, że szyny sufitowe PCV wyróżniają się naprawdę nowoczesnym wyglądem. Poza tym mają biały kolor, więc z łatwością wtopią się w sufit. Zwróć także uwagę na to, iż w przeciwieństwie do tradycyjnych karniszy, szyny nie mają dodatkowych ozdób. Dzięki temu prezentują się niezwykle minimalistycznie. Oprócz tego z łatwością zdecydujesz, czy chcesz, aby szyny były widoczne. Z łatwością je również zasłonisz przy pomocy firan lub zasłon.

Zwróć również uwagę na efekt, tworzony przez szyny. W końcu wystarczy jedno spojrzenie, abyś zrozumiał, jak to rozwiązanie optycznie powiększa okno. Wtedy nawet obecność dużej liczby tkaniny nie sprawi, że pomieszczenie będzie wyglądać ciężko. Wręcz przeciwnie! Zyskasz naprawdę luksusowe wnętrze i dobrze wykorzystasz przestrzeń między oknem a sufitem.

Uniwersalne zastosowanie

Ogromną zaletą szyn sufitowych jest przede wszystkim różnorodne zastosowanie. W końcu to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które wykorzystasz w dowolnym miejscu czy momencie. Zauważ, że nie musisz ograniczać się jedynie do swojego domu – choć na pewno szyny stworzą tam ciekawy klimat. Pamiętaj także o tym, iż ta opcja sprawdzi się też w hotelach, pensjonatach czy apartamentach na wynajem. To właśnie tam najbardziej liczy się luksusowy wygląd pomieszczenia, ponieważ takie wrażenie wpływa na cenę pokoju. Szyny montowane do sufitu skutecznie budują wrażenie ciekawego designu, dlatego koniecznie korzystaj z tego rozwiązania w wielu przypadkach.

Trwała konstrukcja

Szyny sufitowe PCV wyróżniają się ogromną wytrzymałością, dzięki temu będą służyły w niezmienionym stanie przez wiele lat. Dzięki temu możesz powiesić na nich nawet naprawdę ciężkie tkaniny typu tafta, aksamit, welur czy bawełnę. Nie musisz też przejmować się tym, że konstrukcja zmieni swój kolor, bo wysoka jakość tego materiału gwarantuje trwałość tego koloru. Bardzo ważna jest także trwałość haczyków, utrzymujących zasłony i firany. Po prostu z tym rozwiązaniem możesz mieć niezachwianą pewność, ze Twoje okno przez długi czas będzie się doskonale prezentować, a Ty będziesz mógł cieszyć się tym zachwycającym efektem.

Wiele rodzajów produktów

Zwróć uwagę na to, że szyny zamontowane do sufity występują w różnych wariantach. Dzięki temu nie musisz rezygnować z obecności firan, zasłon i innych dodatków. Po prostu sam decydujesz, czy chcesz wybrać pojedynczy, podwójny bądź potrójny model. Znajdziesz je na stronie: https://rolety.eu/pl/67-szyny-pcv. Przy pomocy każdego z tych wariantów stworzysz naprawdę ciekawy design okna, więc weź to pod uwagę już na etapie projektowania wnętrza.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA