Zamknij
REKLAMA

Panu Bogu nie udała się starość? W tym domu nikt tak nie mówi...

00:01, 18.01.2021 | .
Fot. DS 'Bronek'.

Chcesz zapewnić rodzicom szczęśliwą i spokojną jesień  życia, ale potrzebujesz pomocy profesjonalistów? Jest Dom Seniora "Bronek", w którym z sercem świadczymy opiekę osobom w podeszłym wieku, niepełnosprawnym oraz przewlekle chorym.

Nasze usługi  polegają przede wszystkim na całodobowej opiece pielęgniarsko-opiekuńczej, wyżywieniu (pięć posiłków dziennie dostosowanych do potrzeb mieszkańca), rehabilitacji a także zajęciach manualno-muzycznych z animatorką

Oferujemy miejsce w nowoczesnym budynku, pozbawionym barier architektonicznych, wyposażonym w najnowocześniejszy sprzęt.

W placówce mamy do dyspozycji 15 pokoi (14 dwuosobowych i jeden trzyosobowy), w każdym z nich znajduje się: telewizor, szafa, szafka, stolik, krzesło oraz łóżko dostosowane do potrzeb mieszkańca.

Przy pokojach znajdują się nowoczesne łazienki wyposażone w podchwyty, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas korzystania.

Między pomieszczeniami znajduje się szeroki korytarz, który umożliwia swobodne poruszanie się seniorów na wózku inwalidzkim oraz fotele i stoliki do rozmów w parach. 

Posiadamy profesjonalnie wyposażony gabinet pielęgniarski, salę przeznaczoną do rehabilitacji z nowoczesnym i wysokiej jakości sprzętem, kuchnię pomocniczą, z której mogą korzystać pensjonariusze podczas przerw między posiłkami, oraz główną, gdzie przygotowywane są domowe obiady z uwzględnieniem zbilansowanej diety.

Centralnym miejscem placówki, w którym codziennie przebywają wspólnie seniorzy, jest pokój dzienny. Znajduje się w nim duże akwarium, kanapy, stoły, krzesła oraz telewizor i nagłośnienie.

Jednym z naszych atutów jest ogród. Daje on możliwość prowadzenia hortiterapii, która polega na obcowaniu osoby starszej z przyrodą. W naszym ponad 20-letnim lasku brzozowym, w którym znajduje się altanka, seniorzy rozmawiają, spotykają się, obserwują roślinność.

Na terenie obiektu jest też fontanna, oczko wodne z rybami i wodospadem oraz sad.

W całym ogrodzie znajdują się szerokie alejki, które pozwalają na zwiedzanie terenu osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim.

W ,,Bronku” panuje rodzinna atmosfera. Staramy się uszczęśliwiać podopiecznych poprzez organizację urodzin, świąt, atrakcji.

Dbamy nie tylko o realizację potrzeb niezbędnych do życia, niezmiernie ważne są dla nas potrzeby wyższego rzędu takie jak: samorealizacja seniorów, poczucie bezpieczeństwa, uznanie, przynależność.

Radość na twarzach Naszych Seniorów oraz  wdzięczność za opiekę, możliwość atrakcyjnego spędzania wolnego czasu, motywuje nas do dalszego udoskonalania naszej placówki.  

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową dsbronek.pl oraz Facebooka, gdzie dokumentowane jest funkcjonowanie placówki.

Więcej informacji pod numerem: 577 599 783.

(MATERIAŁ PROMOCYJNY)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%