Zamknij
REKLAMA

Nowe mieszkania na osiedlu Zazamcze

00:01, 15.02.2021 | .
Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Sielskiej 8 został wybudowany w miejscu tymczasowego pawilonu handlowo-usługowego. Fot. SM Zazamcze.

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zazamcze” zaprasza do nabywania prawa własności odrębnej lokali mieszkalnych w nowo wybudowanym obiekcie przy ul. Sielskiej 8 we Włocławku. Sprzedaż będzie odbywała się w drodze przetargowej. Szczegóły w tym artykule. 

Budynek mieszkalno-usługowy przy ul. Sielskiej 8 został wybudowany na dwóch działkach o pow. 398 m2, w miejscu tymczasowego pawilonu handlowo-usługowego funkcjonującego od schyłku lat 70-tych.

Obiekt składa się z 4 kondygnacji

Budynek zrealizowano jako tzw. inwestycję mieszaną, co oznacza, że znajdujące się na parterze lokale użytkowe zostały nabyte na podstawie umowy o budowę lokalu przez dotychczasowych użytkowników, którzy posiadali spółdzielcze własnościowe prawa do lokali użytkowych w „starym” pawilonie.

W ofercie 13 lokali mieszkalnych o różnej powierzchni 

Pozostałe 13 lokali stanowi własność Spółdzielni Mieszkaniowej „Zazamcze”, która przeznacza je do zbycia w drodze przetargu nieograniczonego.

Do każdego lokalu przynależna jest tzw. komórka lokatorska, natomiast lokal w kondygnacji parterowej przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.

Oferowane do sprzedaży przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Zazamcze" lokale mają powierzchnię: 39, 46, 55  oraz 69 m2.

Niskie czynsze, ciepło z własnej Ciepłowni

Spółdzielnia, jako zarządca przedmiotowej nieruchomości gwarantuje niskie czynsze oraz ciepło dostarczane z osiedlowej Ciepłowni.

Jak będzie odbywała się sprzedaż? 

Sprzedaż będzie odbywała się w drodze przetargowej w dniach: 2 marca, 4 marca, 9 marca, 11 marca, 16 marca, 18 marca 2021r.

Mieszkania można oglądać

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zazamcze" zaprasza do oglądania mieszkań, po uprzednim uzgodnieniu terminu  pod numerem telefonu 54/236-00-15 w. 65.

Szczegóły postępowania tj. warunki przetargu, rzuty techniczne mieszkań są dostępne bezpłatnie w siedzibie Spółdzielni przy ul. Hutniczej 20. 

(materiał promocyjny )
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%