Zamknij
REKLAMA

Najlepsze rolety

14:29, 22.06.2021 | materiały patnera

Zaciemnienie i dekoracja okna w salonie, kuchni, pokoju dziecięcym czy sypialni to nowoczesny i praktyczny sposób na uzyskanie prawidłowych warunków termicznych w pomieszczeniu. Domy prywatne czy mieszkania w bloku, których okna wychodzą na południe należą do bardzo słonecznych. Ale co, jeśli pokoje zamienią się w prawdziwą łaźnię parową? W końcu zbyt jasne oświetlenie ogrzewa powietrze i podrażnia oczy. Aby pozbyć się takiego dyskomfortu, istnieje proste i sprawdzone narzędzie dostępne dla każdego – praktyczny i estetyczny system osłonowy. Jeżeli zostanie prawidłowo dobrany zapewni zarówno zabezpieczenie pomieszczenia przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, ale również przyjemny chłód. Nasza firma zajmuje się produkcją osłon okiennych od 20 lat, posiadamy doświadczenie zawodowe i zmysł aranżacyjny, co pozwala na tworzyć designerskie projekty i realizować je z najwyższą jakością.

Korzyści z osłon przeciwsłonecznych

Czym są osłony przeciwsłoneczne? To praktyczne rolety wyróżniające się właściwościami ozdobnymi i funkcjonalnymi. Najlepsze rolety są praktyczne i piękne, to najskuteczniejsze rozwiązanie chroniące pomieszczenie przed słońcem i przeciągami.

Jakie mogą zapewnić korzyści?

  • Wygoda. Rolety są wygodne zarówno w instalacji, jak i w użytkowaniu.
  • Komfort. Rolety chronią mieszkanie przed nadmiernym słońcem nie przeszkadzając jednak w dobrym przenikaniu powietrza.
  • Prywatność. Okna zasłonięte roletami ograniczają dostęp osobom z zewnątrz, dzięki czemu domownicy mają poczucie prywatności i spokoju.
  • Ładny widok. Rolety zawsze można dobrać tak, aby organicznie pasowały do wnętrza i harmonizowały z wystrojem pomieszczenia, nie wychodziły poza ogólną stylistykę.
  • Duży wybór modeli. W naszej firmie można nabyć piękne rolety przeciwsłoneczne dopasowane do swoim preferencji smakowych: tkanina, aluminium, bambus, plisy itp.
  • Wielozadaniowość. Rolety poza zabezpieczeniem przed wnikaniem światła słonecznego do domu, przyjemnie rozpraszają światło.

Które osłony wewnętrzne zapewniają najlepszą ochronę przed słońcem?

Przeglądając naszą ofertę sprzedażową na rolety trudno od razu dokonać ostatecznego wyboru, ponieważ asortyment jest duży. Jak zdecydować o rodzaju i modelu najlepszych rolet?

Wewnętrzne osłony do okien w postaci rolet materiałowych po prostu świetnie sprawdzają się zarówno przy oknach PCV, aluminiowych oraz drewnianych. Nasze rolety uniemożliwiają przenikanie słońca do wnętrza i stanowią oryginalną dekorację i gwarantują kameralność. Rolety materiałowe mogą być w wersji z prowadnicami i bez czyli wolnowiszące wykonane w różnych kolorach i wzorach. Czy są to najlepsze rolety, wielu użytkowników powiedziałoby, że tak? Materiał, z którego są produkowane pokryty jest impregnatem, dzięki czemu osłony nie blakną i cały czas utrzymują doskonały wygląd. Można wybierać spośród bogatej palety kolorystycznej, zdecydować się na odpowiednią stronę sterowania oraz rodzaj łańcuszka.

  • Rolety rzymskie. Ten rodzaj osłon okiennych jest wybierany przez osoby, które chcą jednocześnie ochronić pomieszczenie przed nadmiernym słońcem i zaakcentować wybrany projekt stylistyczny wnętrza.
  • Rolety plisowane. Są najczęstszym wyborem w przypadku poszukiwania niezwykle estetycznego zaaranżowania okna. Plisowane modele są niezwykle atrakcyjne wizualnie, wyposażone w cienkie fałdy, które nadają roletom uroku. Nie trzeba obawiać się konserwacji, ponieważ są bardzo wygodne w czasie użytkowania.
  • Rolety wolnowiszące - dzień-noc to bardzo wygodna opcja, ponieważ można je zwijać i rozwijać ręcznie używając do tego celu łańcuszka samohamującego. Na czym polega ich działanie? Na dwóch równolegle wiszących tkaninach posiadających pasy kryjące i transparentne (naprzemienne). Modele dzień-noc przez wiele osób zostały uznane za najlepsze rolety wewnętrzne i cieszą się nieustającym powodzeniem. Są wygodne w obsłudze, płynnym ruchem można je przesuwać względem siebie, uzyskując odpowiednie zaciemnienie.

Osłony zewnętrzne

Wytrzymałe rolety zewnętrzne nigdy nie wychodzą z mody i nadal są często montowane nie tylko w domach prywatnych, ale również w wielu firmach. Najlepsze rolety zewnętrzne przeznaczone są do zaciemniania okien od zewnątrz, wykonane z płaskich listew z taśmy aluminiowej. Dlaczego można powiedzieć, że to najlepsze rolety do zasłaniania okien? Gwarantują doskonałą odporność na warunki środowiskowe i ewentualne uszkodzenia. Ponadto są rzetelnie wykonane i dotyczy to wszystkich elementów: prowadnic i blach. Metalowe zasłony nie rdzewieją i są odporne na każdą pogodę, nie przepuszczają promieni słonecznych i zapewniają pomieszczeniom niezbędny chłód.

O modelach antywłamaniowych również można powiedzieć, że są to najlepsze rolety, ponieważ dobrze chronią zarówno przed słońcem i włamywaczami. Są wyposażone w pancerz ochronny, który jest zwijany wzdłuż prowadnic i doprowadzany do skrzynki znajdującej się nad oknem. Jako producent najlepszych rolet możemy zagwarantować ich wysoką, jakość, stale się rozwijamy wprowadzając coraz ciekawszy design w naszych produktach. Dokonując zakupu rolet wewnętrznych, zewnętrznych, antywłamaniowych czy przeciwsłonecznych każdy nasz klient może liczyć na doradztwo i pomoc przy wyborze. Jesteśmy pewni, że nie tylko ozdobią wnętrze, ale także staną się jego elementem funkcjonalnym. Ich konstrukcja jest bardzo różnorodna. Nie ma znaczenia, czy wybierze się najprostszą i skromną opcję, czy oryginalną, wszystkie modele są praktyczne i łatwe w użyciu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%