[ZT]36287[/ZT]
"Witam, pisze w sprawie pożaru na Wienieckiej. Czy jest możliwość zablokowania dodawania komentarzy? To, co ci ludzie tam wypisują jest obraźliwe, Pijaki i patola (jak piszą w komentarzach) i tak nie mają internetu, więc tego nie przeczytają.
Normalni ludzie dorośli i dzieci muszą się wstydzić! To nie jest prawdą, że w tym bloku wszyscy są patologią i sami dewastują swoje otoczenie. Są też tam osoby "normalne", które dbają o to, co mają. Te osoby wyganiają obcych, którzy TAM przychodzą. A trzeba powiedzieć, że do bloków schodzą się z całego miasta. Odwiedzają niektórych, którzy tam mieszkają i piją, a później dewastują i szczają po klatkach.
Łazienki i kuchnie są wspólne, więc nie zawsze da się dogadać z tymi drugimi lokatorami co do czystości. Bądźmy szczerzy, jedni sprzątają, a inni mają to w d... Szukając pomocy w spółdzielni otrzymujemy odpowiedzi, że nic nie mogą z tym zrobić, bo przecież nikogo nie zmuszą do utrzymania porządku. Mieszkał tam człowiek, co w domu miał śmietnik. Ludzie chodzili dzwonili do spółdzielni, ale też nic się nie da zrobić, bo nikt go nie zmusi aż w końcu zmarł i jest porządek.
Ostatni pożar powstał przez właśnie nowych lokatorów, których wprowadzono do trzech pokoików. Wrzucili im wszystkie rzeczy aż po sam sufit i zostawili. To raczej nie jest pomoc socjalna. Są to ludzie nieporadni życiowo. Żeby mieli gdzie spać, wystawili część ubrań na korytarz. W ten sposób doszło tragedii. Normalni ludzie w tym bloku sprzątali blok od 2 piętra, bo przecież dym był w całym bloku, we wszystkich mieszkaniach.
Nie wspomnę o tym, że sprowadzono tu margines społeczny. Pomieszano ich z normalnymi ludźmi, którzy mieli jakieś tam problemy, np z opłacaniem czynszu. W pokojach (bo nie można powiedzieć, że są to mieszkania) nie ma bieżącej wody, toalety, łazienki ani kuchni. Wszystko jest na korytarzu. Do bloku wprowadzają ludzi i zostawiają ich na pastwę losu, a mieszkańcy męczą się z pijakami i ludźmi psychicznie chorymi. Mieszkałam tam, to wiem, co piszę. Moja rodzina wciąż tam zamieszkuje i wcale nie jest tak, jak piszą, że sama "patola" i że nic nie robią, bo ciągle kłócą się z sąsiadami."
Blok masakra co tam się wyprawia!!!! Nie zasłużyli ludzie na te mieszkania!!! Nie szanują niczego !!!
A dlaczego ma się blokować komentarze, to że tam mieszka patologia to widać gołym okiem, co nie wyklucza że mogą tam mieszkać normalni ludzie.
Zburzyć bo psuje wizerunek zazamcze!!!niech idą na celulozowa...
Dostali nowy blok po remoncie , ściany wycekolowane i nowe okna! Jak można tak zajechać budynek swój własny ? zamiast dbać o niego wspólnie !!
Patologia to się szerzy na ulicy POW 19. Tam kiedyś będzie tragedia a policja ma to w du...ie... Dalej tak...
Patriora09:22, 05.11.2019
Blok masakra co tam się wyprawia!!!! Nie zasłużyli ludzie na te mieszkania!!! Nie szanują niczego !!!
slavko09:22, 05.11.2019
Patologia to się szerzy na ulicy POW 19. Tam kiedyś będzie tragedia a policja ma to w du...ie... Dalej tak...
szczegółowo09:39, 05.11.2019
Patola też ma internet i to darmowy proszę oburznej czytelniczki. Jest taki program przeciwdziałajacy cyfrowemu wykluczeniu.
lol09:41, 05.11.2019
A dlaczego ma się blokować komentarze, to że tam mieszka patologia to widać gołym okiem, co nie wyklucza że mogą tam mieszkać normalni ludzie.
NORMALNI?09:42, 05.11.2019
patole powiedzieli prawdę........nowy blok im dać ,będą mieli zajęcie
Patola10:01, 05.11.2019
Zburzyć bo psuje wizerunek zazamcze!!!niech idą na celulozowa...
KramerBaners10:06, 05.11.2019
To w końcu kto wywołał pożar i kto tam mieszkał? Może była libacja i dymna ondulacja....
HenryLis311:13, 05.11.2019
Czy tam mieszka taka dziwna dziewczyna?
bunia0011:52, 05.11.2019
tak.Jeżeli chodzi o tą co często się kręci koło przystanków i zbiera pety.Mówi sama do siebie a czasem krzyczy do ludzi
HenryLis316:07, 05.11.2019
Tak, chodzi o nią. Co jej dolega? Niby wygląda normalnie a tak się zachowuje. Jak ona ma na imię. Może to ona zaprószyła ten ogień.
AnnaLZK16:33, 08.11.2019
Co wy od niej chcecie, przecież Ona wam krzywdy nie robi...
Kamil M.18:48, 19.11.2019
Często ją można spotkać w klubie Lof.t...
Stały czytelnik11:47, 05.11.2019
Nie bardzo wiem o co biega ale widać jak ten blok wygląda od zewnątrz, stare przyłowie mówi: Jak cię widzą tak piszą ciebie piszą. Były prezydent już Świętej Pamięci, wprowadził tam ochronę, strurza aby jakoś to wyglądało, a wygląda jak by pielęgniarki go opuściły.
Czerwona pantera 13:24, 05.11.2019
Strurza - stróża.
Grzesiu...15:15, 05.11.2019
Dostali nowy blok po remoncie , ściany wycekolowane i nowe okna! Jak można tak zajechać budynek swój własny ? zamiast dbać o niego wspólnie !!
Zazamczak18:11, 05.11.2019
Patologia zburzyć to i nasadzić buraków przynajmniej pożytek będzie
Zazamczak18:16, 05.11.2019
Tak, powinni ją gdzieś zamknąć. Ona jest obłąkana
Wieniecka 4018:58, 05.11.2019
Mieszkam na przeciwko. To co widzę i słyszę, szczegòlnie w sezonie wiosenno-letnim, to się w głowie nie mieści.
Gość14:06, 08.11.2019
Wiosną zgadza że się dzieje ale trzeba zacząć od tego że te osoby są z bloków obok budowlanych wieniecka bloku spółdzielcze bo nie będę pisać numerów a nie tylko my jesteśmy źli mieszkają tu też ludzie pracujący co dbają o swoje mieszkania a najwięcej panoszą się ci co mają gdzie indziej mieszkania a przebywają tutaj bo mają konkubentów
RiccoBrik219:03, 05.11.2019
Skoro tam się dzieją takie cuda to czemu tam policja nie zagląda... A tą obłąkaną nie zajmują się rodzice?
Ko19:52, 05.11.2019
Będą większe cuda jak bedzie wigilia
Beata4zeta21:18, 05.11.2019
Czemu w wigilię? A w nowy rok tam będzie może spokojniej...
Aneta3PW11:15, 06.11.2019
Jaki tam jest czynsz i czy są może wolne lokale. Można tam wynająć pomieszczenie?
Prawda...12:23, 06.11.2019
Mieszkańcy bloku na Wienieckiej nie jesteście osamotnieni w ignorancji spółdzielni i ich podejścia do "normalnych" lokatorów ,zacznijmy wszyscy zalegać z opłatami, zacznijmy wszyscy brudzić ,niszczyć, dewastować-może wtedy zaczną nas traktować poważnie z należytym nam szacunkiem -skoro "margines społeczny" ma większe prawa niż my "normalni"!!! , podobna sytuacja jest na "Południu" ,tez ma się za nic skargi lokatorów na tworzenie melin w bloku ale jak dojdzie do tragedii dopiero larum. Złożone pismo do spółdzielni "uciążliwego sąsiada" i do dziś żadnego odzewu. Dług rośnie, dewastacja nie tylko danego lokalu ale i jego obrębu i nic, a co tam spółdzielnia bogata, a jak zabraknie to się podniesie składki na remont. Ludzie ocknijmy się zacznijmy walczyć o nasze prawa i nasze marnowane pieniądze -bo zamiast zakupu i naprawy popsutego celowo zamka do drzwi lub stopki(psute by było ciągle otwarte bo nie mają kluczy) wolę aby spółdzielnia kupiła jakąś sadzonkę lub krzew i zasadziła będzie przynajmniej tlen.
LusiaZW4015:45, 07.11.2019
Co oznacza napis na klatce FUJEK?
TomekW220:37, 07.11.2019
Zamiast F wstaw CH i wszytko jasne...
ZazmNaPrzeciw23:55, 09.11.2019
Kiedy odmalują te okopcone ściany? Bo patrzeć się nie da... A na wiosnę jak w takich warunkach pić piwo...
wlodek16:46, 03.12.2019
chodnik wokol budynkow nie byl sprzatany ze trzy lata . a przeciez znajduje sie tam placowka miejska.
TadekX15:52, 04.12.2019
A nie można młodzież, która nie ma co robić i tylko się obija, zagonić do sprzątania tak jak jest sprzątanie w lesie i całe klasy idą sprzątać. A nie tylko piwko i skręcik a potem się dziwią że brud i syf...
KamilKa820:01, 17.12.2019
Lokatorom wienieckej z okazji zbliżających się świąt - wszystkiego najlepszego oraz spokoju w nowym roku.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Elity inwestują w wiedzę. Dyplomy EMBA rozdane
Kluczem jest otwarta drogą do rad nadzorczych, czyli kasy. Jak nie wiadomo o co chodzi... I to definiuje nasze tzw. elity 🤣
Irena
13:45, 2025-07-09
„Ptaszyska dostały rozwolnienia”. Oni mają dość
Zatroskanych o porządki zapraszam do sklepowych pergoli ,teraz nikt na ulicy czy klatce nawet papierka nie podniesie. Jak stać na auto to i na garaż Przyroda dookoła nas bezcenna
Troska
13:44, 2025-07-09
Elity inwestują w wiedzę. Dyplomy EMBA rozdane
Albo rodzisz się obdarowany przez los albo nie. Jak mawiał pewien rektor, że nie profesura świadczy o poziomie intelektualnym i moralnym. Tutaj jest to pewnie z kasy podatników, bo gdyby te "elyty" miały płacić własną kasę to by chodzili. W tego typu studiach mamy powrót do starej tradycji WUML
Kot
13:34, 2025-07-09
Wyniki Matury we Włocławku
A gdzie w tym wszystkim wielce "elitarny" długosz ????
Mir
13:30, 2025-07-09
1 1
Przepraszam a co ty chcesz od Celulozowej!!!!