Zamknij
Ważne

Dachowanie pod Włocławkiem. 19-latka nie ustąpiła pierwszeństwa

15:00, 26.05.2025
Skomentuj Fot. KPP Radziejów Fot. KPP Radziejów

Po zderzeniu oba auta znalazły się na polu. Jedno z nich dachowało, a cztery osoby trafiły do szpitala. 19-latka straciła prawo jazdy.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotę (25 maja) około godziny 12:25 w miejscowości Wola Skarbkowa w gminie Osięciny.

Na skrzyżowaniu dróg powiatowych zderzyły się dwa samochody osobowe. Po kolizji pojazdy wylądowały na pobliskim polu, a jeden z nich dachował.

Z ustaleń radziejowskich policjantów wynika, że kierująca audi 19-letnia mieszkanka powiatu radziejowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym peugeotem.

Po zderzeniu pojazdy wypadły z drogi i znalazły się na polu. Jeden z nich dachował. Cztery osoby podróżujące w samochodach zostały przewiezione do szpitala na badania

– informuje asp. sztab. Marcin Krasucki, oficer prasowy KPP w Radziejowie.

Policjanci ruchu drogowego, którzy przybyli na miejsce, ustalili, że winę za kolizję ponosi 19-latka. W związku z rażącym naruszeniem przepisów ruchu drogowego funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Jak podaje policja, obaj kierujący byli trzeźwi.

(KPP Radziejów (oprac. D.T.))
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(4)

MatiMati

5 3

Zawsze powtarzam ,że baba powinna trzymać w ręku patelnię, a nie kierownicę.

16:58, 26.05.2025
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jupik Jupik

0 0

Zgadzam się z tym na całego, i to jest prawidłowa odpowiedź, baba do garnków i bachorów, chociaż nie jedna nie nadaje się i do tego nawet.

09:04, 27.05.2025

Laska Laska

7 1

19 latka bez komentarza. A oni planują dawać prawo jazdy 16 latkom. Jakoś mi nie żal.

17:51, 26.05.2025
Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Jupik Jupik

1 1

I taka odpowiedź mi się podoba, zgadzam się z tym na całego, super.

20:20, 26.05.2025

Wola skarbkowaWola skarbkowa

0 0

Panie redaktorze, wypadek miał miejsce w niedzielę, a nie w sobotę.

23:38, 26.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DominikkDominikk

0 0

Proszę osoby poszkodowane o kontakt 664694990

23:03, 27.05.2025
Odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ddwloclawek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%