Takiej konferencji w Polsce jeszcze nie było. Trenerzy UEFA będą opowiadać o tym, jaki wpływ mają rodzice na rozwój młodych piłkarzy.
20:00, 03.12.2022
Gerrod Henderson był pierwszym koszykarzem wybranym przez kibiców do jubileuszowego składu Anwilu Włocławek, który przyjechał do miasta w ramach akcji "ESENcja Drużyny 30-lecia".
19:18, 03.12.2022
3 grudnia Anwil Włocławek podjął w Hali Mistrzów Polski Cukier Pszczółkę Start Lublin i wygrał 86:63.
14:02, 03.12.2022
3 grudnia, jak w każdą sobotę, w parku na Słodowie odbył się parkrun - bieg/spacer na dystansie 5 km. Mimo śnieżnej aury na starcie pojawiło się kilkudziesięciu biegaczy.
3
13:00, 03.12.2022
Dwóch uczniów z III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej może pochwalić się sporymi sukcesami. Obydwaj zdobyli złote medale w swoich kategoriach na Mistrzostwach Polski Północnej w kickboxingu.
11:20, 02.12.2022
Legendarny rozgrywający Anwilu już w Polsce. Tak go witano
5
08:53, 01.12.2022
Anwil Włocławek awansował do drugiej fazy FIBA Europe Cup. Pierwszy mecz już 14 grudnia.
11
20:35, 30.11.2022
30 listopada Anwil Włocławek zmierzył się na wyjeździe z węgierskim Egisem Kormend i wygrał
19
10:55, 30.11.2022
Dzisiaj (30.11) o godzinie 20:00 Polacy zagrają mecz o wszystko. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się z Argentyną, która jest jednym z faworytów o tytuł mistrza świata w piłce nożnej. Zapytaliśmy włocławskich polityków, jakie wyniki obstawiają w dzisiejszym starciu dwóch drużyn z grupy C.
1
08:26, 30.11.2022
Trwają zapisy na Anwilowy Turniej Mikołajkowy. Uczniowie włocławskich szkół zagrają w koszykówkę pod okiem koszykarzy włocławskiej drużyny, którzy wcielą się w trenerów młodych zawodników.
15:00, 28.11.2022
26 listopada w Szkole Podstawowej w Wilkowicach rozegrany został Turniej Koszykówki Młodzieżowej o Puchar Starosty Powiatu Włocławskiego dla dzieci z rocznika 2011 i młodszych. Na pierwszym i trzecim miejscu uplasowały się drużyny TKM-u Włocławek. Drugie miejsce wywalczył zespół z Chocenia.
5
17:32, 27.11.2022
27 listopada (niedziela) Anwil Włocławek zmierzył się na wyjeździe z MKS-em Dąbrowa Górnicza i wygrał 82:79.
14:30, 26.11.2022
Wlocłavia mistrzem jesieni 4. ligi kujawsko-pomorskiej. Tak było na derbach miasta (FOTO)
7
14:38, 25.11.2022
Kibice Anwilu Włocławek będą mogli spotkać się z zawodnikiem, którego wybrali do dziesiątki najlepszych graczy swojej drużyny ostatniego 30-lecia. Już 3 grudnia Halę Mistrzów odwiedzi  jeden z najlepszych rozgrywających w historii klubu.