Zamknij
REKLAMA

Meczów piłkarskich też nie będzie! Zarząd K-PZPN podjął ważną decyzję

10:00, 13.03.2020 | .
REKLAMA
Skomentuj

Zarząd Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podjął decyzję o zawieszeniu rozgrywania wszystkich meczów piłkarskich. Oznacza to, że zarówno Włocłavia, jak i Lider Włocławek nie rozpoczną rundy wiosennej w pierwotnie zakładanym terminie.

W najbliższy weekend miały odbyć się pierwsze mecze rundy jesiennej IV ligi. Wiadomo już, że do nich nie dojdzie, a decyzję podjęto na zarządzie związku zwołanym w czwartek (12 marca) w Bydgoszczy. 

[ZT]37949[/ZT]

Decyzja dotyczy meczów III ligi, niższych klas rozgrywkowych oraz spotkań młodzieżowych.

- Zgodnie z uchwałą zarządu PZPN z dnia 12 marca br. zawiesza się rozgrywanie wszystkich zawodów piłkarskich prowadzonych  przez K-PZPN, również tych których organizacja nie podlega rygorom ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o Bezpieczeństwie Imprez Masowych. Zawieszenie obowiązuje  do dnia 29 marca 2020 r. włącznie - poinformował Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Wydany komunikat dotyczący rozgrywek piłkarskich prowadzonych przez K-PZPN oznacza, że w najbliższy weekend nie zagrają między innymi piłkarze Włocłavii i Lidera Włocławek. Ci pierwsi mieli zmierzyć się na własnym boisku ze Sportisem Łochowo. Lider miał z kolei zagrać z Kujawianką Izbica Kujawska. Jak udało się nam ustalić, kluby zawiesiły już treningi.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddwloclawek.pl | Prawa zastrzeżone