Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
14:05, 11.08.2022
Karty podarunkowe to zyskujący popularność pomysł na prezent, który dodatkowo jest bezpieczną formą płatności. Większość sklepów oferuje możliwość wykorzystania kart podarunkowych – App Store jest jednym z nich.
00:00, 11.08.2022
Brak spłaty bieżących zobowiązań może być przyczyną odmowy udzielenia kolejnego kredytu. Aktualnie ma to szczególne znaczenie, kiedy coraz wyższe stopy procentowe sprawiają coraz większą trudność w regulowaniu rat. W konsekwencji nasze dane mogą trafić do baz dłużników. Kto udzieli finansowania w takiej sytuacji? Sprawdź, jak otrzymać kredyt będąc zadłużonym.
14:16, 10.08.2022
Pandemia koronawirusa wiązała się z wieloma zakazami i poważnymi ograniczeniami, które zdecydowanie utrudniały prowadzenie działalności gospodarczej. Efektem jest (poważny) kryzys gospodarczy spotęgowany wojną w Ukrainie czy rosnącą inflację.. To jednak dobry moment, aby pomyśleć nad zmianą branży lub własnym biznesem – co warto wziąć pod uwagę?
08:49, 10.08.2022
Zakładanie trawnika tradycyjną metodą jest bardzo czasochłonne i wymaga cierpliwości. Potrzeba nawet kilkunastu miesięcy, aby powierzchnia ogrodu została porośnięta gęstą i mocną trawą. Istnieje jednak dużo szybszy sposób, a mianowicie trawa w rolce. To idealne rozwiązanie dedykowane wszystkim tym osobom, które chcą od razu cieszyć się pięknym ogrodem.  
12:29, 09.08.2022
Objawiając się nieestetycznymi zmianami, nieprzyjemnym zapachem, a nawet i bólem, grzybica paznokci dotyka ok. 20% całej populacji. Liczba ta ciągle się zwiększa, przez to wiedza o przyczynach i możliwym leczeniu jest dziś jeszcze ważniejsza. Jak prezentuje się ta choroba i dlaczego występuje tak często?
12:25, 09.08.2022
Powodzie błyskawiczne są coraz częstsze ze względu na występowanie gwałtownych opadów nawet kilkanaście razy w roku. Zmiany klimatyczne sprawiają, że takie opady pojawiają się w całym kraju jako następstwo fal upałów. Jak ochronić dom przed zalaniem podczas oberwania chmury? Jakie są skuteczne sposoby ochrony przed powodzią błyskawiczną?
12:17, 09.08.2022
Choć koncern motoryzacyjny z Monachium kojarzy się głównie z precyzyjnymi i niezawodnymi samochodami, to motocykle BMW mogą pochwalić się dużym sukcesem, jaki odniosły w Polsce. Można powiedzieć śmiało, że jednoślady z biało-niebieską szachownicą uplasowały się w naszym kraju w czołówce sprzedaży. Za tym osiągnięciem stoją bardzo udane modele i to w zasadzie w każdym segmencie. Dziś sprawdzamy, co warto wiedzieć o motocyklach BMW i na jakie modele lub serie zwrócić uwagę, planując zakup.
12:10, 09.08.2022
Depilacja jest podstawowym zabiegiem wykonywanym regularnie, w celu pozbycia się niechcianego owłosienia. Kobiety coraz częściej decydują się na nowoczesne metody depilowania różnych części ciała. Wybierając więc też depilację laserem.
11:52, 09.08.2022
Kuchnia gazowa z płytą ceramiczną wzbudza wiele pytań i wątpliwości. Nic w tym dziwnego, nowości na rynku zawsze spotykają się z niepewnym podejściem. Czy rozwiązanie to jest w pełni bezpieczne? Czy jest wygodne w użytkowaniu? Jeśli również w Twojej głowie pojawiają się te pytania i nie jesteś przekonany do zakupu kuchni gazowej z płytą ceramiczną, spieszymy z odpowiedzią na nie.
11:33, 09.08.2022
W dzisiejszych czasach prawie wszyscy spotykamy się z koncepcją betonu architektonicznego w wykańczaniu ścian, podłóg, schodów, kominków, ogrodzeń, elewacji czy tarasów. Czym dokładnie jest ten beton architektoniczny? Jak i gdzie można go używać?
10:00, 08.08.2022
MPEC podejmuje działania, żeby przygotować się do zbliżającej zimy i zapewnić odbiorcom stały dostęp do ciepła. W przyszłym tygodniu, od 16 do 18 sierpnia, spółka przygotuje rezerwową instalację gazową, dzięki której ubezpieczy się na wypadek kryzysu węglowego. Uwaga! W trakcie trwania prac nastąpi przerwa w dostarczaniu ciepła na cele ciepłej wody użytkowej.
00:00, 08.08.2022
Reprezentacja Polski po pokonaniu Szwecji 2:0 w barażach do MŚ Katar w 2022 roku będzie chciała po raz kolejny sprawić niespodziankę oraz uzyskać jak najlepszy wynik. Czy Lewandowski i spółka awansują do fazy pucharowej? Jak wygląda potencjalna drabinka reprezentacji Polski oraz jak szanse Polski typują eksperci ?
13:27, 05.08.2022
Każdemu sprzedawcy zależy na jak najlepszej prezentacji swoich produktów. Mają one przyciągać wzrok klientów już od wejścia. Oczywiście istnieje wiele sposobów na to, aby przedstawić asortyment sklepu w możliwie najbardziej atrakcyjny sposób, lecz rzadko kiedy myśli się o odpowiednich systemach wystawiennictwa. Szklane witryny o oszczędnym, minimalistycznym designie z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę w tym przypadku.
00:00, 05.08.2022
Sposobów na promowanie marki jest wiele. Podczas gdy tradycyjne metody, takie jak reklamy w prasie czy bloki w telewizji, nie przynoszą już satysfakcjonujących efektów, marketing online nieustannie zaskakuje swoją skutecznością. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się pozycjonowanie stron internetowych, które jest jednym z najlepszych sposobów na budowanie szerokiej bazy klientów i zwiększanie konwersji. Co więcej, strategia ta sprawdza się w przypadku niemal każdej firmy działającej online, dlatego jej popularność nieustannie wzrasta.
11:41, 04.08.2022
Are You Ready To Rock?! Zespół Scorpions wystąpi w 2023 roku w Polsce. Koncert został już wprawdzie wcześniej ogłoszony, teraz jednak poznaliśmy ostateczną datę. Scorpions zagrają w Atlas Arenie w Łodzi 10 czerwca 2023 roku. Członkowie fanklubu kupią bilety od 5 sierpnia, a dzień później - zarejestrowani użytkownicy platformy Bilet Serwis. Sprzedaż regularną zaplanowano od 8 sierpnia na www.biletserwis.pl.