Zamknij
REKLAMA

Czegoś takiego tam jeszcze nie było. Nad boiskiem do piłki nożnej powstanie nowoczesna hala pneumatyczna!

10:00, 11.01.2022 | .
Skomentuj Fot. Michał Malinowski
REKLAMA

Wkrótce nad orlikiem w regionie powstanie hala pneumatyczna. To pozwoli na rozgrywanie meczów i prowadzenie treningów także w okresie zimowym. Na jakim etapie są już prace?

Budowa powstanie w ramach Budżetu Obywatelskiego. Projekt okazał się bezkonkurencyjny w głosowaniu w 2020 roku., zdobył ponad 800 głosów, co stanowiło połowę wszystkich oddanych. Inwestycja miała zostać co prawda zrealizowana w 2021, ale przesunięto ją ze względu na trwającą pandemię koronawirusa.

Teraz urząd bierze się do pracy

- Inwestycja polegać będzie na budowie pneumatycznego zadaszenia nad Orlikiem znajdującym się przy Szkole Podstawowej nr 1. Takie rozwiązanie umożliwi całoroczne prowadzenie na boisku lekcji w-f i dodatkowych zajęć sportowych

- informują przedstawiciele ciechocińskiego magistratu.

Hala pneumatyczna o wymiarach 30 x 60 metrów powstanie nad boiskiem przy Szkole Podstawowej nr 1 na ulicy Kopernika.

- Takie rozwiązanie umożliwi całoroczne prowadzenie na boisku lekcji w-f i dodatkowych zajęć sportowych - dodają urzędnicy.

Na jakim etapie są prace?

Burmistrz Ciechocinka podpisał już zaświadczenie o dokonaniu zgłoszenia budowy. Prace prace będą polegały na montażu hali pneumatycznej wraz z dwoma kontenerami technologicznymi i infrastrukturą towarzyszącą.

Jak ustaliliśmy, balon nad boiskiem będzie miał charakter obiektu tymczasowego. W okresie wiosenno-letnim będzie demontowany.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

??

1 2

A czy podatnicy zostaną poinformowani o kosztach zakupu i eksploatacji ? 10:55, 11.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

SpekulantSpekulant

2 1

Nie pytaj ...korzystaj 10:56, 11.01.2022


muflonmuflon

3 2

To w Ciechocinku a nie we Włocławku może być jak w cywilizowanych krajach można - można tylko musi być władza bliżej ludzi a nie władza dla samej władzy i kolesiostwa partyjnego. 13:31, 11.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%