Zamknij
REKLAMA

Sprzedawała trefny towar w sieci! Śledczy postawili już jej kilkadziesiąt zarzutów!

19:15, 13.11.2018 | .
Skomentuj
Radziejowscy śledczy w między czasie gromadzili materiał dowodowy i przesłuchiwali świadków. Zdjęcia ilustracyjne. Fot. depositphotos.com
REKLAMA

Policjanci Zespołu do walki z Przestępczością Gospodarczą wytropili internetową oszustkę, która oferując fikcyjny towar oszukała kilkadziesiąt osób z całej Polski. Postawiono jej kilkadziesiąt zarzutów.

26-latkę działającą na terenie powiatu inowrocławskiego wytropili policjanci z radziejowskiej komendy. Kobieta zajmowała się sprzedażą na portalach aukcyjnych, a mundurowi zaczęli swoje czynności już po jej pierwszym oszustwie.

- Jak ustalono, kobieta od kwietna do sierpnia br. oferowała do sprzedaży na portalach aukcyjnych różne towary, w większości artykuły dla dzieci po okazyjnych cenach. Sprawczyni w rzeczywistości nie posiadała tych rzeczy, a do sieci  wstawiała fikcyjne zdjęcia. Kupujący przelewali na jej konto pieniądze, jednak nigdy nie otrzymali zamówionych przedmiotów.

Radziejowscy śledczy w między czasie gromadzili materiał dowodowy i przesłuchiwali świadków. W ten sposób dotarli do 26-latki z pow. inowrocławskiego, sprawczyni całego procederu. Okazało się, że oszukała 32 osoby z całej Polski, zarabiając na tym ponad 10 tys. złotych.

Kobieta usłyszała  już prokuratorskie zarzuty. Dobrowolnie przyznała się też do popełnionych czynów. Udało się również odzyskać większość nielegalnie zdobytych pieniędzy, które sprawczyni zwróciła pokrzywdzonym.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

Burnett K.Burnett K.

3 2

Kurde ... i znowu przycieli... pewnie zarobić nie mogli ...
A MORDERCY NA WOLNOŚCI

PRIMO 10:23, 14.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Burnett K.Burnett K.

3 0

Grunt to trafić na "NORMALNEGO POLICJANTA", co nie przycina?
P.S. Tylko dla inteligentnych ...

PRIMO 10:43, 14.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Burnett K.Burnett K.

2 0

A to nie był rusek?
PRIMO 10:43, 14.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA